Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok abban segíteni, hogy...

Tudnátok abban segíteni, hogy melyik mosható pelust érdemes venni? Most akarunk váltani (10 hónapos,10 kilós a kisfiam), de olyat szeretnék, ami a tesónak is jó lesz majd. Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik maguk is használnak mosható pelust!

Figyelt kérdés
A PopIn pelusokról már sok jót hallottam, de azt is mondták, hogy ebben a korban már nem tartja jól a vizeletet, így nadrágpelust érdemes választani. Az viszont a tesónak nem lesz megfelelő :/

2013. ápr. 23. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel már elég nagy, - korra is és méretre is értem - ezért mindenképp külön belső nadrágpelus és külön pelenka külső lenne a legjobb. Ezzel sokkal kevesebb az esély arra, hogy ázzatok. Belsőből is érdemes zsebest, vagy pluszban bepatentolható betétest venni, mert kelleni fog a turbózás a pisi mennyiség miatt. (ami teljesen egyben van az van túl vékony lenne, vagy rettentő lassan száradna)


Ha azt szeretnéd, hogy a tesó is egyből tudja használni, akkor "egyméretest" vegyél a külsőből és a belsőből is, bár újszülötteken minden olyan óriási. Igazából nekik külön picike méret kéne,(vagy nekik még a tetra pelus is elég, az nem nagy beruházás) de ha nincs rá keret, akkor ki lehet húzni az egyméretessel.

2013. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már vettünk egy darab pop-in pelust, a pisi bent maradt, a kaki is, de elég kicsike... A derekát nyomja, akármennyire szélre csatolom... Így szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz jó végig.

Viszont annyiféle nadrágpelenka van, hogy nem tudok kiigazodni közöttük. Melyiket ajánlanátok?

2013. ápr. 23. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem levelezel privátban is :) Van ötletem, hogy hogy lehet majd úgy variálni az én megoldásomat a picinek, hogy ne, vagy ne kelljen teljes mini készletet venni. Majd figyelmeztess és írom, hogy mikre gondoltam

2013. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem Csimota egyméretes belsőket (4-15 kg között állítható) Eddig újszülött méretű prefoldot használtam. Jó is volt de most már egyre többet mocorog a kicsi, így félek, hogy elcsúszik. A Csimota belsők nagyon szépek, lehajtható az eleje, így kisebbre lehet állítani. Én komfortot vettem, aminek finom puha plüss a belseje. Nem ázik, gyorsan fel tudom adni a gyerekre. Ja és van zsebe, amibe bele tudom dugni a prefoldjaimat betétnek.

Azt tervezem, hogy veszek premiumot is, az még puhább. És veszek hozzá bambusz betéteket is.

Szóval nekem nagyon bejött ez a pelus. És ami nem utolsó szempont nagyon jó áron vettem. Kaptam a gyártónál 25%-os kedvezményt, mert több darabot vettem.

[link]

2013. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó kis pelus a csimota. Nekem jobban is tetszik, hogy úgy egyméretes, hogy lehajtod a tetejét, nem összepatentolod hosszban. Az utóbbi nem minden esetben illeszkedik szépen combnál. Ez a kialakítás jobb.
2013. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!