Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az alsó inyénél egy apró...

Ha az alsó inyénél egy apró pöttyöt latok mi lehet hanem fog?

Figyelt kérdés

Nincs meg foga 7hónapos


Par napja vettem eszre az első foganál illetve a helyen az inyén egy apró fehér 'pöttyöt' azt hittem a fogának a hegye-csücske

De azóta sem jött kijebb


Lehet hogy a fogakezd kinőni csak ilyen lassan?


Fogzasi tünetek: mindent iszonyatosan rág-nyáladzig (bar ezek mar 3hos koratol megvannak) néha szinte ok nelkul elkezd sírni

Alul es felül is ki van fehéredve az inye



2013. ápr. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az már a foga lesz. nálunk az első 6fog nagyon rövid idő alatt kinn volt, a 7-8. meg mintha megállt volna 2hónap alatt bújt ki.
2013. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fog lesz az, egymás után elég gyorsan 4 db :)
2013. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De míert nem lett 'nagyobb'miert nem jött ki jobban 4nap alatt?


Vagy az még nem a fogacska csak az előjele hogy az lesz?

2013. ápr. 27. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok ahogy írtam az utolsó kettő borzalmas lassan j9tt nekünk is, szinte megállt egy ponton jó időre. 2hétre legalább, ugyanúgy fehérlett mint ahogy Te is írod.
2013. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mi most az 5.-6. foggal küzdünk több mint egy hónapja. Lázasodott a gyerek 3 napig, elvittem dokihoz, ő mondta hogy megint jönnek a fogai, átlátszik az ínyén. És még 2 hétig átlátszott az 5., majd áttört, most 2 hete pedig a 6.-ra várunk, remélem holnapra meglesz, és pár hónap pihi... Elég sokáig elhúzódhat. Megindul egy fog, majd egy ponton (pl áttörés előtt) megáll, pár hét múlva megint elkezd nőni és akkor bújik ki. Szegény kisemberek nagyon megszenvednek velük.
2013. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!