Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a legnehezebb...

Milyen volt a legnehezebb éjszakátok-nappalotok baba mellett? Mi miatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Horror! 48óra alatt nem aludtam semmit, igaz szegény kislányom se sokat. Megindult a foga, náthás volt így mindíg eldugult az orra, hasfájós volt még 5,5hónaposan, és a mozgásokkal is szépen haladt ezért a mászós pózra mindíg felkelt... A 48óra leforgása után(hétvége), doktornőnk tanácsára anyatejet cseppentettem az orrába, ami szépen kitisztította a járatokat, majd bebugyoláltam takaróba, jó szorosan, hogy ne mozogjon. Fogzásra és pocakra jó volt a viburcol kúp, így éjszaka már csak enni kelt fel egyszer. Végre aludhattunk minden. Baba,apa és anya is :o)
2009. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is fogacska miatt.3 éjszaka, óránként fennt volt szegénykém.
2009. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az volt a legdurvább, mikor kislányom olyan 9 hónapos lehetett, akkoriban napi 2* aludt, de aznap úgy alakult, hogy egyszer aludt egy hatalmasat, és este kicsit korábban letettem aludni. Ő pedig pár óra alvás után, 11kor, mikor mi férjemmel lefeküdtünk, úgy döntött, hogy megvolt a 2. alvás, jöhet a játék. Szóval éjjel 3ig fent volt, addigra tudtuk visszaaltatni.Elég hosszú éjszaka volt. Amúgy nagyon jó alvó, bármilyen betegen képes egész éjjel aludni. Szerencsém van vele.
2009. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!