Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom kezelni a kisbabám...

Mivel tudom kezelni a kisbabám nyakát meg a hajlatokat a bepálás miatt? Nagyon, hurkás' baba.

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hintőporral.
2011. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha bepállik szórd be hintőporral. Egyébként esténként rendesen fürdés után kenheted nyugodtan testápolóval.
2011. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit a köldökcsonkra kaptatok hintőport (Naturlandos), azzal szórd be. Nekünk nyáron volt ilyen, két nap alatt rendbe hozta, azóta se pállik be neki sehol.
2011. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hintőpor, de előtte töröld szárazra amennyire csak tudod.
2011. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fürdés után hajszárítóval szárítsd meg és utána hintőporozd. Nekünk nagyon bevált, és nagyon megszerette az esti hajszárítózást is!
2011. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúú, én nem vagyok hintőpor párti. Én fürdés után kentem napraforgó olajjal ezeket a kényes részeket. Ha nagyon durva volt, akkor Sudo krémet kentem rá nagyon vékonyan.

Az olaj megelőzésre is nagyon jó, csak az a lényeg, hogy fürdetés UTÁN használd!

2011. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lányom nyaka volt bepállva de hónapokon át. olyan 8 hónapos koráig kellett kezelni. egy piros ecsetelőt írt fel a dokinénink valami gombaölő féle. az két nap alatt a legcsúnyább bőrgyulladást is megszüntette. a hintőporral az a baj hogy csomósodhat és jobban irritálhatja a kis bőrét. az akkor jó ha nem vészes a helyzet. dokitokat kérdezzétek meg! én barátnőmnek is ajánlottam ezt és nekik is bevált. most 16 hónapos a lányom és még mindig tartunk itthon iylet. pár száz forint csak, de szerencsére már nem nagyon kell.
2011. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!