Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb gyerekülés?

Melyik a legjobb gyerekülés?

Figyelt kérdés
Főleg biztonság és a könnyű kezelhetőség a fontos, meg, hogy azért beférjenek mellé még. 9-36kg-ig használhatót szeretnék. Mit ajánlotok? Nem baj, ha használt is. Csak nagyon jó legyen. Nézegettem már pár gyerek ülést. Eddig ezt találtam a legjobbnak: " STM Storchenmühle Starlight SP gyerekülés 9-36 kg "!! A Nania biztonsága nagyon rossz (legalábbis törésteszten elég rosszul teljesített)! A Concord Trimax pedig 15kg felett szét kell szerelni és új háttámla kell hozzá. Az ezért nem lenne jó. Szóval ezeken kívül mit javasoltok még?
2013. ápr. 28. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek akinek kéne. Egyébként a Cybex Pallas talán a legjobb ebben a kategóriában.
2013. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Cybex Pallas-fix,vagy Cybex Isis-Fix
2013. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk concord ultimax van,szerintem szuper ülés.
2013. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ujabb szavazat a Cybex Pallasra. Biztonsagos, kenyelmes es nagyon szereti a lanyom. Csak vasarlas elott erdemes beleprobalni az autoba, mert par autonak tul rovid hozza a biztonsagi ove.
2013. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy a recaro. A cybex is nagyon szuper.
2013. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

9-36 ig eleve nincs biztonságos.Miért gondolod hogy egy 9 kg os 12 hónapos gyereket ugyan úgy véd mint egy 36 kg os kisiskolást?

Biztonságos ülést akarsz vegyék isofixes gyerek ülést jó ADAC tesztel 9-18 kg ig.

Pl. Be safe Izi kid

2013. ápr. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem választanék 9-36 kg-ig. Egy 36 kg-s gyerek az ülést jobban kitölti, mint egy 9 kg-os. Szegény elveszik benne, nem fogja úgy a fejét, stb. Mi is ilyet akartunk, de amikor az üzletben a 8. ilyen ülésbe tettük bele, akkor beláttuk nem sok értelme van, így maradtunk a 9-18 kg-s ülés mellett. Maxi cosi priori a miénk. Biztonságos, könnyen kezelhető, nem foglal nagy helyet, dönthető (ez nálunk fontos szempont volt, mert mindig elalszik az autóban)
2013. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:) Közben én is körül néztem, és én is a cybex-et választottam, illetve a Kiddy is nagyon jól teljesített. És miért akarok 9-36kg-sat? Mert a Lányom nagy növésű. fél évvel túlteljesíti az átlagot magasságban. Kilóban olyan átlag köri, vagy közelít az átlagon felüli felé.:) Szóval kilátás terén nem aggódtam eddig sem. 2 éves múlt a Lányom. 13-14kg körül van a súlya. Magasságát pontosan nem tudom, de a statisztika szerint egy 2ésfél éves-3 éves gyerek Néz ki ilyen magasnak:) És ha minden igaz, már lesz is gyerekülés.:)
2013. ápr. 29. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ő már ilyen nagy lány :). Akkor bocsánat, azt hittem, hogy sokkal kisebb, ezért is írtam, hogy én nem vennék olyan ülést. De neki már simán jó, főleg, ha még nagyobb is az átlagnál!
2013. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne tökéletes lesz a cybex pallas. Fiam 2 éves lesz ő is ilyet fog kapni. Nem tudom ő nagynak számít e 97cm körül van és kb 14kg.
2013. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!