Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben mit adtok...

Ilyen melegben mit adtok gyermeketeknek inni?

Figyelt kérdés
3hós -12hetesmost- a lányom-a vizet és az édesköményteát nem nagyon szereti,amúgy tápszeres.mit lehet még?

2013. ápr. 29. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 3 hónaposan kezdtem el neki adni a kecskeméti és szentkirályi őszilevet,am a védőnő is ajánlotta(kezdetektől tápszeres 4 hós)
2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi--- kapok a cba?amit irtál?
2013. ápr. 29. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Instant tea, filteres tea, gyümölcs baba tea, baba üditő, Irnám a kubut de ahoz minden gyümölcsöt enie kel hogy azt ihasa.
2013. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi csak vizet iszunk.Az elején én is vettem neki,ilyen-olyan bébiitalt de rájöttem hogy felesleges,hisz olyan rövid ideig áll el,meg persze drágább is mint a víz.Jó néha megveszem,de mi szeretjük a vizet. 8,5hónapos
2013. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem fogadta el a vizet és a teákat.Még most sem,pedig már lassan 8 hónapos lesz.Kezdetben én is a Szentkirályit vettem neki,nagyon szerette azt is.Csalhatsz kicsit,és legfeljebb hígitod kevés vízzel.Most a Rossmanos bio ivólevet veszem neki,az is 4 hónapos kortól lehet adni.De tápszeres babáknál hamarabb is adható gyümölcslé.
2013. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is vizet kap, szereti.A gyümölcslevekre fintorgott.Nem is bánjuk, mert a legjobb szomjoltó a víz.
2013. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2013. ápr. 29. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdemes megszerettetni a babákkal a céklalevet, egyrészt nagyon egészséges, másrészt azt olvastam, hogy a kisgyerekek nagyon nagy része vashiányos. Erre is jó a céklalé. Először nyilván fintorog, másnap már iszik is belőle, harmadik nap megissza. Nálunk legalábbis így működnek az új ízek.
2013. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet kapni a CBA-ban :)
2013. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt tudom mondani, amit a 6-os válaszoló: a vizet nagyon szereti (Szentkirályi ásv.víz), a gyümölcsleveket elutasította: fintorgott és eltolta a cumisüveget.

Mi ebből a szempontból szerencsések vagyunk, mert az édeskömény teát is szereti.

De amikor igazán szomjas, többször kell próbálkozni a vízzel, hátha egyszer csak elfogadja.

Most nem nyitnék vitát arról, hogy miért jobb a víz a cukros leveknél még ha babáknak valónak van is címkézve.

2013. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!