Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármi ötlet arra, mivel...

Bármi ötlet arra, mivel próbálkozhatnék még inni adni anyatejes babának?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapos,itt a dög meleg,sokat mászkálunk,és nem tudom óránként elővenni bárhol a mellem,meg nem is győzném tejjel,de láthatóan szomjas. Egyébként kb 3 óránként eszik normál esetben. A gond az hogy mindent visszaöklendezett eddig amivel próbálkoztam. Cumisüvegből,illetve kiskanállal ment eddig: víz,üres tea,kis cukros tea, sajátkészítésű almalé,vizezett sárgarépalé. Vagy csak próbálkozzak kitartóan a vízzel?
2013. ápr. 25. 21:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
róbáld ki a csőrős poharat háta az jobban fog menni. Késöbb ugyis kell még az.
2013. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a hippes instant gyermektea vált be.Lányom csak ezt az egy félét issza meg.
2013. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Ezért akkora baromság az,hogy anyatejes babának nem kell se víz,se tea.Mert most meg nem ismeri és nem fogadja el!!

Az én lányom most 4 hós,csak anyatejes,de már születése óta kap teát,és lám imádja, issza is.Főleg a mostani melegbe,akár 1 litert is megiszik egy nap.

Kínálgasd csak tovább,ne add fel!!

2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szivoszal, sport kupakos flakon. Nekem csak ebből issza meg. Vannak finom bébi italok, az almás barackos az finom.
2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Naigen,ha újrakezdhetném akkor adnék neki vizet,már csak azért is hogy ne most találkozzon vele először. Lehet, hogy oltotta a szomját az anyatej télen,de egy hét alatt nyár lett és nem tudok napi két litert termelni :)


Ezek a babaitalok nem nagyon cukrosak? mert arra sem szeretném rászoktatni.

2013. ápr. 25. 21:29
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem kapott vizet sem fél éves koráig, mégis elfogadta az első kínálásra, szóval nem sok összefüggés van... Próbálkozz, de ne erőltesd és menni fog:). És talán ne "összevissza" mindenfélét, hanem egy valamit megivott és tetszett neki, akkor azt add pár napig, majd ha az már megy, akkor jöhet a következő. Már ha vizen kívül mást is feltétlenül adni szeretnél neki.
2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehezen kezdett el inni...kitartóan próbálkoztam napi többször, és egyszer csak elfogadta... szép lassan próbálom emelni az adagját, mert ebbe a melegbe tényleg szükségük van a több folyadékra!
2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én sem adtam 6hónapos koráig más folyadékot,nem volt szükség rá.Amikor elkezdtem a fiamnál 2 napig nem annyira izlett neki,először teával kedztem,2 nap után viszont egyre többet ivott.Tea után próbálkoztam vizzel,azt jobban szerette mint a teát.Sima pohárból próbáltad már?
2013. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy napon belül próbáltam ezt a sok fajta levet beleszuszakolni. Naponta egy-kétszer próbálkozom,és kb 3 napig egyfajtával. Grimaszol,aztán öklendezik. Akkor is hányást rendez belőle, ha kanállal adok neki 3 cseppet és alig dugja bele a nyelvét.
2013. ápr. 25. 21:38
 10/23 anonim ***** válasza:
De cukrosak,de ha mást nem iszik meg?!
2013. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!