Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor először kapott a...

Amikor először kapott a babátok csirkehusit, hogyan készítettétek el? Mikor?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónaposan, először csak főtt húst adtam, teljesen lepépesítve a zöldséggel vagy a gyümölccsel.
2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb 5 hónaposan, valmi zöldségel (: Botmixerrel ösze pépesitetem..
2013. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én ma adtam neki először, most kb 7,5 hónapos !

Azokból a zöldségekből amiket már kapott, (sárgarépa, krumpli zeller zöld+szár , vegeta zöld, só, pici szerecsendió virág + 1db lilahagyma) főztem csirkehúslevest, 4csirke mell + aprólék, comb, nyak, hát.. kb 3 liter alaplé lett miután szét szedtem.. a melle a babának + a lé a többi nekem :) ( A zsírt is leszedtem róla reggel, majd egy kis csirke husit + krumplit + répát össze pépesítettem az alaplével...


Hát ezt kapta ma ebédre... kb 30-40ml evett, nem igazán ízlett neki ...


Idáig minden zöldség ízlett neki (krumpli, brokkoli, sütőtök, cukkini, padlizsán, paradicsom, avokádó,cékla, répa)

Ezeken kívül még kapott almát, zabpelyhet, és az olajon is túl vagyunk...


Holnap csináljam máshogy vagy kaphatja a mait? (idáig anyatejjel volt mixelve minden zöldségpüré (240ből 40 tej)


???

2013. ápr. 29. 20:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és még nincs 1 fogacskánk sem :(
2013. ápr. 29. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csirkemellet megfőzöm krumplival, répával, (vagy más zöldséggel borsó, tök stb.) mikor megfő pici olaj, és a főzőlével higítom, botmixerrel pépesítem. Kb. 6 hónapos volt mikor először adtam neki, nagyon szereti. Most 8 hónapos.
2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én babámnak 7 hónaposan adtam először.

Egyszerűen megfőzöm a zöldségekkel együtt a 10g húst (10g-os adagokban van lefagyasztva), majd az egészet összeturmixolom.

2013. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én a főzőlevet sosem turmixolom, mert nem szereti, ha híg a kaja
2013. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a tegnapi szerintem túl híg lett, ma több répát tettem bele és most krémesebb remélem tetszik majd neki...
2013. ápr. 30. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!