Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen a baba első cipője?

Milyen legyen a baba első cipője?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan oldalt ahonnan tudnék rendelni a babámnak olyan cipőt amelyik fogja a bokáját stb stb.

Vagy esetleg olyan üzletet Budapesten vagy Miskolcon esetleg ?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2013. ápr. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Cicibant vettem.

[link]

Egy zárt cipőt meg egy szandált ami védi a bokát is, elöl a körmeit, hátul a sarkat. Nem találok hirtelen képet róluk de ha meglesz beteszem.

2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok :

[link]

ilyen a zárt csak fehér.

A szandálja ehhez hasonlít:

[link]

Itt nézelődj, hátha találsz Miskolcon:

[link]

2013. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Brendon babaüzletet keress, ott lehet venni ilyen cicibant is. Mást eddig nem próbáltam, első gyerek, első cipőnél tartok én is.
2013. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én ilyet vettem múlt héten a Szamos cipőboltban (Miskolc, Széchenyi u.):


[link]


Mielőtt vennél, mindenképpen próbáljátok a lábára a babának, nekünk is csak a harmadik lett jó.

2013. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi Elephantent vettünk, Deichmannban lehet kapni, konkrétan ezt:

[link]


Ezen kívül még a Richter és a Superfit cipőit ajánlják totyogóknak. Ezeknél láttam rendelős oldalt, de hát nem tudom, érdemes rápróbálni, én nem merném megvenni látatlanba...

Itt egy üzletlista, volt rendelős is köztük ha jól emlékszem, vagy lehet keresőben találtam...

[link]

2013. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a valaszaitokat!

Gyönyörűek ezek a cipellők. Alig várom, hogy a kislányomnak legyen egy! Mondjuk még nőnie kell, de jobb előre tájékozódni. Èn is első babás anyuka vagyok:)

Mégegyszer köszönöm nektek!

2013. ápr. 30. 03:15
 7/7 anonim ***** válasza:
D.d Step, Asso jó márkák, és nem megfizethetetlen árúak. Ha jól körbenézel lehet találsz leértékeltet (kifutó darab, utolsó darab, tavalyi divat...)
2013. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!