Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogyha az első...

Igaz az, hogyha az első kislányom nagyon fiús, akkor a második baba fiú lesz?

Figyelt kérdés
Anyósom folyton ezt hajtogatja. Már amikor terhes voltam akkor mondogatta, hogy tuti fiú lesz, tuti fiú lesz, aztán amikor másodjára mondták uh alapján hogy lány, nem hitte el. De mégis kislány lett, de ha kék vagy zöld ruhát adok rá, akár fiú is lehetne. Hasonlít rám, kis koromban engem is fiúnak néztek és van is egy öcsém. Mit gondoltok? Lehetséges, hogy a második fiú lesz?
2013. ápr. 18. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Vagy fiú lesz, vagy lány.
2013. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm elsőre is fiút szeretett volna, így nem csoda, hogy a lánya fiús. Úgy is öltözteti, meg a viselkedése is olyan. Most a második baba fiú. De ott már tenyleg nagyon rámentek, hogy fiú legyen, szóval nem véletlen.
2013. ápr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz!!!!

Nekem a kislányom totál fius,természetre is és mindenhogy,szoval nem egy hercegnős jellem:)

Most szültem 2 hete és ő is kislány lett:)

Neki már most kislányos formája van és az arca is tipikus kislány:)

Lehet hogy abban van valami,hogy mikor az első lányomat vártam,fiura számitottam és azért fius,most viszont kislányt szerettem volna mindenképp és azért más,nem tudom,de kislány lett,nem kisfiú:))

2013. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok egyáltalán nem függenek össze!
2013. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nálad se jött be akkor miért kérdezed hogy igaz-e? Amúgy baromság, a baba neme nem ilyenektől függ, de szerintem ezt te is tudod.
2013. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Olvasd el még egyszer a kérdést!
2013. ápr. 19. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!