Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos fiammal rettenetese...

10 hónapos fiammal rettenetesen szenvedünk fogzás miatt 3 hónapos kora óta, más is volt így?

Figyelt kérdés
Ömlik az orra,nyála, fáj a füle, tekergeti, ütögeti, mindent rágni akar de csak megnyomja vele az inyét,kaparja a száját, rosszkedvű, nyűgös, rengetegszer kel sírva minden éjjel, az egész inye bedagadva stb. Rengetegszer kellet már Nurofent adni neki, fenistil cseppeket különben elaludni se tudna, semmilyen gél vagy egyéb csepp nem javít a halyzeten, néhány napos könnyebbség után mindíg kezdődik a hetekig tartó szenvedés...
2013. ápr. 29. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok. Kíváncsian várom a válaszokat. Az én fiam 9 hónapos és mi is nagyon megszenvedünk a fogzással. Már próbáltam a Dentinoxot, Dologélt, Viburcol kúpot, Chamomillát, de egyik sem vált be.
2013. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kibújik a fogacska, megnyugszik kicsit? Elvileg meg kellene... Én elvinném fül-orr gégészetre, hogy tutira kizárjam, hogy nincs más a háttérben. A nurofennel meg óvatosan bánnék, inkább homeopátiás szert keresnék!
2013. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ó, mintha rólunk írtál volna. Éjjel többször ébredt (volt, hogy óránként-másfél óránként) és általában csak a cicin nyugodott meg, amit időnként rágcsált is. Én már a végkimerültség határán voltam. A csúcsponton (3 éjjel foganként) egész éjjel sétáltam vele, csak a Panadol baby hatott kb 3 óra hosszára.

Most 10,5 hónapos és a 7. foga jött ki a napokban. De ez már nem volt olyan kínszenvedés, mert elkezdtem neki adni a Sedatív PC homeopátiás szert, napi 2x kevés vízben feloldva. Ez nyugtató, altató szer. SOKKAL jobban alszik és nem nyűglődik egész nap. E mellett is szenvedett a csúcsponton, de csak 3x-4x ébredt fel egy éjszaka nem pedig óránként. Így lényegesen többet tudtunk pihenni mindketten. Most a 8. foga jön, folyamatosan adom neki reggel és este, így csak 2x ébred szopizni, egyébként nyugodtan alszik, nappal pedig mosolygós, nyugodt. Talán még 2-3 hét és meg lesz ez a fog is és abbahagyhatom az adagolást.

Egyébként a gyógyszertárakban kell dolgoznia homeopátiában járatos személynek is és tőle lehet tanácsot kérni.

Sok barátnőm nem ért meg, mert nekik nem okozott gondot a fogzás. Én úgy látom, hogy így jobb neki és ha ezt valaki hamarabb mondta volna, akkor nem gyógyszereztem volna agyon és néztem volna 10 hónapig a szenvedését. (Kb 3 hete adom neki).

2013. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!