Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehetséges hogy amíg nem...

Lehetséges hogy amíg nem bújnak ki a fogak addig nem gyógyul meg teljesen a babám?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja betegek vagyunk, másodszorra estük vissza, most antibiotikumot kap mégis úgy érzem nem javul olyan ütembe mint kellene(lehet türelmetlen is vagyok). már arra gondoltam lehet azért nem tudunk kimászni belőle mert jön a foga és ilyenkor gyengébb az immunrendszer. Ti mit gondoltok? ja a kisőrlők jönnek alul-felül nagyon duzzadtak.

2013. ápr. 23. 08:25
 1/3 A kérdező kommentje:
ja hörghurutja van sajnos
2013. ápr. 23. 08:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annak semmi köze hozzá. Én rendszeresen télen nyáron adom neki a cebion cseppet és hálisten keveset volt beteg eddig.
2013. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most jöttünk a Dr nőtől azt mondta sajnos lehetséges hogy addig nem fog meggyógyulni teljesen :(. most is újra vissza esik...
2013. ápr. 23. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!