Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben mik a tapasztalato...

Debrecenben mik a tapasztalatok a bölcsödékkel? Mikortól kell elkezdeni keresni? És melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar kell elkezdeni keresni mert hatalmas túljelentkezés van. Mi májusban voltunk de már papirt sem adtak mer betelt szeptemberre a létszám. Most ujra mentünk és azt mondták hogy menjünk decemberben ismét. Én márciustól szeretném beiratni mert akkor lesz 2 éves a kisfiam. Az év közbeni felvételt egyébként nem szeretik de ha elmegy gyerek akkor vesznek fel a helyére. 1 évre előre már le kell foglalni a helyet.Sok bölcsi van nézzetek szét, beszélj a vezetővel. Egy belvárosi bölcsiről azt mondják hogy nagyon jó és sok gyerek is van de nekem nem tetszett sem a vezető sem a légkör igy oda nem adom. A papirra 3 bölcsit kell majd megjelölni és eldöntik hogy hova veszik fel. Kellenek igazolások a szülők munkahelyéről is.
2009. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az én kislányom júniusban lesz 2éves,és szeptembertől gondoltam,de még nem beszéltem a munkahelyemmel sem.de mi van ha már oda nem szeretnék visszamenni?
2009. szept. 28. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor veszik fel ha van munkahelyed ill. igazolás róla.

tavasszal vannak a nagy beiratkozások mindenképpen menjetek el néhány bölcsibe szétnézni.

2009. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!