Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 5 hónapos...

Mibe öltöztessem 5 hónapos babám sétához 25 fokban?

Figyelt kérdés
Nem kell rá sapi, ugye? Az jó, ha egy réteggel több van rajta, mint rajtam, plusz a takaró? Tehát pl én egy póló-nadrág, ő meg body-rugi és egy takaró. Vagy a takaró nem kell?
2013. ápr. 30. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Egy rovidujju badyba.

Ha a szel fuj vekony zokni.

De amugy az se.

Az enyem 4hos es alig adok ra vmit mert izzad mint egy kiscsiko....

2013. ápr. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Hat en mar a rugit es a takarot se adnam. En azon az elven vagyok hogy ha nekem melegem van akkor a gyereknek is!

De te latod rajta hogy hogy birja. Ha melege van izzad es sir.ha fazik akkor is sir.fog o jelezni neked ha valami nem jo.

De en kihagyom a rugit es a takarot is. Vekony sapi akkor jo ha a fejet suti a nap,hogy ne kspjon napszurast. Amugy sztem az sem kell.

De mondom en magambol indulok ki,) es szerintem hozzaszoktatas kerdese h a gyerek fazos lesz v nem.pl az en lanyom ujjatlan triko rovid gatya zokni nelkul mezitlab(2eves), szomszed fia hosszugatya zokni polo pulcs sapka....5eves...

A negy honapodom rovidujju body vagy ujjatlan body es ennyi...

Elso voltam

2013. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ja a szomszed fiarol kihagytam a pulovert a felsorolasbol.
2013. ápr. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Rövid ujjú body, hosszú ujjú vékony rugdalózó és nagyon vékony sapka. A plédet pedig vidd magaddal, ha feltámad a szél, vagy beborul.
2013. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
én is úgy öltöztetem, ahogy a 4-es javasolja. :)
2013. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem tudom.... megkövezhettek.


A Fiam 7 hós. Hosszú újjú body és egy nagyon vékony nadrág volt rajta tegnap pl. Én nem adok még rá rövidet, mert akkor 35 fokba mit csinálok vele?


Takaró van nálunk, de szinte sose használom. Tegnap itt eléggé fújt a szél, szóval rövidben fázott volna. Mondjuk nem izzadós gyerek.

2013. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Tegnap volt itt barátnőm a 3 hónapossal, rövid ujjú body, fari kantáros rövid nadrág, zokni. Nem fázott a baba!!!
2013. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Az enyém is 3 hós, rövid body harisnya kisruha. Ennyi volt rajta és igy is ragadt a karja olyan melege volt.
2013. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
H. Ujjú body, h nadrág, zokni sapka. 25 fokban még kell, mert árnyékban hűvös van és nem kell megvárni, amíg a kicsi szól, h fázik, mert akkor már késő. Vékony pléd is kell, mert ha elalszik ennyidősen még nem mozog annyit, h ne fázzon, illetve megfázhat a hűvösebb llépcsőházban, és hidd el, ehez elég pár perc. Ráérsz 30 fokban ráadni a rövidet, de akkor meg a fényvédőt ne felejtsd el!:-)
2013. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
4 es fel hos a kislányom. Most alszik az udvaron, árnyékban 24 fok van. Van rajta egy hosszujju body egy cicanadrag es egy kis zokni. Meg betakarom egy vékony takaróval. Napközben egy rovidnaci szokott rajta lenni, olyan térdig erő, es egy rövidujju body. Példát mindenhova viszek, ha hűvösebb van, akkor meg mindig betakarhatom. De izzados, így is melege szokott lenni :)
2013. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!