Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszélyes a 4D-s ultrahang?

Veszélyes a 4D-s ultrahang?

Figyelt kérdés

Szeretnék Miskolcon az Arany Corvinban egy 20 perces babamozit csináltatni.

Utánanéztem a neten, valahol azt olvastam, hogy nem éppen veszélytelen, valahol meg azt, hogy egyáltalán nem az. Van valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2013. ápr. 30. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,egyáltalán nem veszélyes!nyugodtan élvezd a babamozit :)jó egészséget nektek!
2013. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi veszélyes nincs benne :) sőt én ott nyugodtam meg igazán hogy minden rendben a babával :)
2013. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ott voltam, nagyon jóóó!!!

Nagy élmény, de inkább a hosszabbat válaszd, mer annyira hamar elszalad az a 20 perc!!!! Az a párezer megéri!!!

2013. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is az Arany Corvinban voltam, én is csak a rövidebbet választottam, pont amiért te mondod. Mindig bennem volt a dolog, hogy veszélyes is lehet.

Szerintem 20 percnél nem is kell több, én például nem is tudtam volna 45 percig mit nézni.

2013. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerős kismama pont most mondta, hogy az ő orvosa kifejezetten nem javasolja, sőt, a sima ultrahangokat is a lehető legrövidebbre fogja, mert szerinte nem jó a babának, de az okát sajnos nem kérdeztem meg, csak pont szóba került. És egy nagyon lelkiismeretes orvosról van szó egyébként.
2013. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az UH vizsgálat alatt melegszik a magzatvíz. gondolom, ezért mondta ezt a doki. Csakhogy ez olyan minimális, hogy még 1 óra sem árt a babának.

Szóval az UH nem veszélyes.

2013. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :) :) :)
2013. máj. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!