Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy bűnösnek találták azt az anyát, aki egy ágyban aludt a gyermekével, és reggelre a kicsi meghalt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem is hallottam róla. Linkelnéd, ha van valami róla neten?
2013. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Az a véleményem róla,hogy nem kéne egy ágyban aludni egy csecsemővel.Nem hiába találták ki a kiságyat.Egyébként biztosan elég most a baja,hogy meghalt a pici,lelkiismeret furdalás stb.De megérdemli a büntetését szerintem.:(
2013. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

[link]



az eset 2011-ben történt, ezek szerint most zárult le az ügy.

2013. máj. 1. 13:08
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Elég nagy büntetés az amit érez, de vannak törvények is és ha ez jár érte akkor el kell fogadni.
2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

"Nyolcan feküdtek le itt aludni egyetlen L-alakú ágyba: a két asszony, valamint összesen hat gyerek, P. B. kettő, valamint a testvére négy gyereke."

Egy dolog, mikor az anya egy nagy franciaágyon alszik a babával, a baba az egyik felén és az anya a másikon. És itt pedig egymást hegyén-hátán aludt 8 ember.

2013. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%

Nem rég egy magyar anyát ítéltek el, mert a 2 éves gyereke bele fulladt a szomszéd medencéjébe. Egyedül hagyta kint, és átmászott valahol és bele fulladt.


Ez teljesen egyforma mint, hogy együtt alszik a gyerekkel és az megfullad.

2013. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Biztos elég baj ez neki, de már van új baba...19 éves akkor volt már 2 gyerek és a megfulladt a 3. Hát érdekes. Én is együtt alszom a kislányommal, de egy nagy ágyban, Neki sok helye volt mindig is. 8-,an egy ágyban? Nem az együtt alvást kellene hibáztatni.
2013. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Aki azt írja, hogy ez az együtt alvás miatt.. Mindkettővel együtt aludtam, és nem emiatt lesz baj.

Nem mindegy, hogy hárman alszunk; apa, baba, anya, vagy 8-an! :O

Így, hogy ennyien voltak az ágyban valóban felelőtlen volt. De a büntetsét szerintem nem érdemelte. Elég nagy tragédia neki, hogy meghalt a pici....

2013. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
sajnálom szerencsértlent, de a büntetés jogos és kell is elrettentésnek. Sajnos sokan alszanak együtt a gyerekükkel.
2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam, de ahol én olvastam ott nem írták, hogy 8-an aludtak egy ágyban! Jesszus. Ott még én is megfulladnék.


Valaki azt írta, hogy egyenlő azzal aki kinthagyta a gyerekt a kertben, és az belefulladt a szomszéd medencéjébe, ezzel nem értek egyet.

Én is szoktam pár percre magára hagyni a kertben a 2 éves fiamat, mert vannak MUSZÁJ dolgok, pisilni bemenni, kajára ránézni, telefont felvenni stb. Rohadt egy érzés lehet annak az anyukának...

Sajnálom a szülőket és a gyerekeket is:(( Egyébként, itt a szomszédos településen két eset is volt, ahol csak az anya és a pici baba aludt együtt mégis megfulladtak a babák:-(

2013. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!