Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik tápszert adnak a...

Anyukák akik tápszert adnak a babáiknak 6 honap után mindenki valtott 2-es tapszerre?

Figyelt kérdés

Most mult el 6hós a fiam az ebédet es az uzsit mar kivaltottuk relire es vacsira kap tápszert az orvos azt mondta mehet mar a 2-es.


Eddig a Milupa Milumil 0 Optima ezt ette denem tudom a 2-esből melyiket vegyem.


Meg igazából/az 1est 900ft-ert vettem receptre a 2-es 2600ft



2013. máj. 1. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem kezdettől a Milupát ette.A doki,és a gyógyszerész is azt mondta,hogy mehet tovább ez,miután betöltötte a hat hónapot.Mert nagyon kicsi a különbség az 1 és a 2 között.Erre mikor mentem tápit íratni,még szinte engem cseszett le a doki,hogy miért nem szóltam időben,mert már betöltötte a 6 hónapot,és már nem írhatja ezt fel,mert nem támogatott.A Milupa 700ft támogatással.Most a Milupa Fermentaltat kapja,mert az megy támogatással 900ft.
2013. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, váltottunk, de mi is olyanra, ami mehetett tovább támogatással. Azt hiszem 6 hónapos és 3 hetes volt, amikor elfogyott az 1-es, és utána már 2-est vettünk.

Ő a Pepti Plus 2 tápszert kapta. Mondjuk akkor ő eleve allergia-gyanús volt. Utána mondjuk kiderült, hogy nem allergiás, de még utána is a Peptit kapta. Ez támogatott.

2013. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabszem ***** válasza:
Milumil peptit 1-es tápszert adtunk a babának kb. 1 éves korig, a doki azt mondta nyugodtan mehet neki 1 éves korig, mert jó tápszer és jól aludt éjszaka is. Ráadásul így is nagy baba , sokat hízott havonta. Csak kb 13-14 hós kora óta adjuk a Pepti pluszt.
2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiam 2éves és nullás tápszert kap.
2013. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi váltottunk Milumil 2-re. Nekünk a dokink azt mondta váltsunk, és ezt ajánlotta, vagy a Bebát...de az még drágább.

6 hónapos kortól csak a spec tápszereket lehet íratni..egyébként előtte a lányom szintén a Milumil Peptit itta, ami jóval olcsóbb, és azt kaphattuk volna receptre, de mivel tudtuk, hogy nem allergiás (csak én bűnöztem az eperrel szoptatás alatt), ezért nem kértük, mert szerintem az sokkal műbb, az íze is borzalmas...

2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem még volt 2 doboz Milupa 1-es, 7 hónapos bőven elmúlt, mire 2-esre váltottunk, de akkor volt egy kis kavar a tápszerekkel, bukott, és folyton másikat kértem.

Nekem akkor azt mondta, hogy nyugodtan lehet neki 1-est adni.

Amúgy most néztem, hogy a Milupa Milumil 1 Optima 2000 Ft körül van, és 900 gramm.

2013. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milumil Peptit eszik születése óta anyatej mellé.4*450gramm 1000ft,de 90%-al kapjuk.6hósan irta fel a doki a Milumil Pepti Plus 2-t,ami 6hó+,már 7hós,de van még a 0+-ból,igy azt kapja,de váltunk mi is már.
2013. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lactogen Harmonyt vesszük, van ugyan 2-es is belőle, meg 3-as, de az orvos azt mondta, az 1-est eheti 3 éves koráig is akár. A dobozán is úgy van rajta, hogy eheti az 1-est végig.
2013. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 1 éves, de még mindig 0-s tápszert kap.
2013. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!