Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a nátrium-gl...

Mi a véleményetek a nátrium-glutamátról (E 621)? Tényleg annyira káros?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket,káros hatásáról.Már többször használtam különféle porokat izesitőkét,amiből aztán a 10hónapos lányom is evett...Most meg félek,nehogy valami baja legyen...Ti figyelitek,hogy milyen ételekben van?próbáljátok kiszűrni,hogy a gyerkőcök minnél kevesebbet kapjonak ilyen dolgokat?
2013. máj. 2. 10:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ők nem ettek ilyen dolgokat ezért nàluk ìgy üt ki?? Mi van!?
2013. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as! Mi köze a szalonnának és a fehér kenyérnek a kérdéshez? Régen nem is volt ennyi szemét és antibiotikummal kezelt állat. Egyébként meg Te és a magzatod egészséges? Na de meddig? Ha ilyen műkajákon fogsz élni...
2013. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De ki mondta hogy műkajâkon élek??????

Csak annyit mondtam hogy én azt is megeszem és nem azt hogy csak azokon élek!

2013. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én hasznàlom a delikàtot sőt... eszem zacskós levest is stb. Mégis makk egészséges vagyok és a pici magzatom is! "

akkor a mégis szó nem illik ide...

mert még nem tudhatod mi bajod lesz tőle. Egyébként én is ettem régen sima delikátot és zacskós leveseket ettem de miután a legjobb barátnőm meghalt rákban (33 évesen) fél év múlva pedig az anyukám ezért át kellett kicsit gondolni ezt az egészséges táplálkozás dolgot.

Ennek már 3 éve. Azóta nincs arcüreggyulladásom, nem voltam beteg sőt tök sima volt a terhességem jó volt a vérképem a cukrom, 7 kg-t szedtem fel és egészséges a gyermekem is. Én csak jó szándékból írom, hogy jobb vigyázni a "műkajákkal"

2013. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én próbálom kerülni, amennyire lehet. Pl. olyan ételízesítőt, leveskockát és fűszereket veszek, amiben nincs.

Viszont sajnos felvágottból még nem nagyon találtam olyat, amiben ne lenne, így az még nem lett lecserélve.

2013. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!