Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győr-Szabadhegy védőnők közül...

Győr-Szabadhegy védőnők közül kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudna valaki ajánlani védőnőt Győr-Szabadhegyen a József Attila úton? Láttam elég sok van,de nem tudok dönteni.Olyat szeretnék aki középkorú és van tapasztalata.

Köszi!


2013. máj. 2. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Felénk nem lehet védőnőt választani. Be van osztva ki kihez tartozik.
2013. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahaa.És azt honnan tudom meg,hogy én kihez fogok tartozni? A Jereváni úton lakunk.
2013. máj. 2. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ugyan nem vagyok győri, de én annó felhívtam őket, mondtam, hogy kellene a kiskönyv, kérdezte az aki felvette, hogy melyik utcában lakom és akkor mondta, hogy az a kolléganőjéhez tartozik és átadta a telefont. Szerintem hívd fel őket, és megmondják.
2013. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben már megtaláltam,hogy a legközelebbi rendelőhöz tartozunk.Utcák ás házszámok alapján van beosztva,hogy ki hová tartozik.Írtam a védőnőknek,majd meglátjuk ki ajánlanak ott.:-)) Lényeg,hogy nem kell messze nennünk majd.:-)
2013. máj. 2. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Védőnőt nem lehet választani, akár szimpi, akár nem, tartozol valamelyikhez. Gyerekorvost tudsz választani, szülészorvost, szülésznőt... A védőnő körzetenként van fixen. És ha felhívod a védőnői szolgálatot, ott megmondják, hogy kihez tartozol.
2013. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen már rájöttem,hogy nem lehet választani.Írtam nekik,vissza is írtak hogy írjam meg a házszámot,mert a mi utcánk 3 védőnőhöz is tartozik és házszámok alapján vannak elosztva a kismamák.Úgyhogy lesz aki lesz. :-)

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!