Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rózsaszín anyajegy (tűzfolt)...

Rózsaszín anyajegy (tűzfolt) van valakinek a babáján? És ha igen hol pontosan?

Figyelt kérdés
Mit mondtak az orvosok mikorra múlik el?
2009. szept. 28. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak volt a szemhéján és az orra alatt, az elmúlt néhány hét alatt, és van egy a popsija felett (kb 1forintos méret), az még nem múlt el, most 15 hós. Egyébként azt mondják, hogy 3-4 éves korra múlik el.
2009. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.köszi a választ.Az én kislányomnak is van a popsiján az rendes anyajegy kinézetű.Meg an a szemhéján felül,na az viszont zavar:(((
2009. szept. 28. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Homlokán és egy vmivel halványabb az orrán. Sajnos ismerek olyan időseket, akinek még mindig látszik. Vkinek csak akkor ha erőlködik vagy ideges, de van akinek állandóan. Remélem eltünik majd vmikor. 5 hónaposak vagyunk, és még mindig annyira látszik, mint amikor megszületett.
2009. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hemangioma a neve. a lányomnak a hasán jobb oldalon van. már halványodik, most 13 hónapos. egyébként nekem is van kettő (egy a nyakamon, egy a derekamon), még a mai napig is látszik, bár halványan. engem sosem zavart.
2009. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van elég nagy, a lábfején. Azt mondta a doki bácsi hogy halványodni fog és kb. 1 éves korára elmúlik.
2009. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kisfiamnak a feneke fölött van a derekán, az még látszik neki, 16 hónapos. volt 1 a tarkóján is mikor született, az olyan 7-8 hónapos korában már elmúlt ha jól emlékszem.
2009. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kis v betű van a két szemöldöke közt. Nekem azt mondták max 1 éves korra eltűnik majd. Most 4 hetes, de már rengeteget halványodott.
2009. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!