Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyajegy kérdés? Valakinek...

Anyajegy kérdés? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy van két anyajegyem, az egyik megnőtt, nem terjedelemre, hanem kitüremkedett, vagy nem is tudom, hogy írjam le. köszi
2010. okt. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2010. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, elmentem vele a bőrgyógyászatra ahol megvizsgálták, de szerencsére nem találtak semmi rendellenességet. Mindenképpen nézesd meg bőrgyógyásszal!
2010. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ma voltam, és szerencsére semmi baj nincs:)
2010. okt. 22. 20:37
 4/5 199303 válasza:
én meg ugy születem h van 2ilyen anyajegyem:/ engem nagyon zavar de orvos nem tanácsolja a leszedését mert olyan helyen vannak:(
2010. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem is hasonló problémám van, most vettem észre..

azt meg tudjátok mondani - megnyugtatásul -, hogy kb mennyi az esély arra, hogy rossz indulatú dologról van szó? elmegyek majd dokihoz de kb csak egy hét múlva tudok.. addig oké, naptejezek, de nyugtassatok meg, hogy kicsi az esélye vmi szörnyűségnek!

köszi! :)

2011. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!