Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előnyös az ujjatlan felső ha...

Előnyös az ujjatlan felső ha valakinek sok anyajegy van a karján?

Figyelt kérdés
Már gyerek korom óta sok anyajegy vana karomon. Sehol máshol nincs.Csak a karomon. De ott kb 40 db ( A két karomon összesen) Előnyös az ujjatlan felső nekem??? Először is köszi a válaszokat :)
2010. márc. 30. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már ez ne hátráltasson! :)

Rajtam mindenhol van, és rengeteg, de tényleg, és még szeplőim is vannak. De engem már nem érdekel.

És mégis, akkor hosszú ujjúban mászkálnál nyáron?

Nyugodtan vegyél fel bármit amit akarsz, ne is foglalkozz vele. Másnak is van, nem csak neked.

Inkább élvezd, hogy egyre jobb az idő ;)


17/L

2010. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D oké köszii :)már engem is kezzd nem érdekelni de régen nagyon zavart :)
2010. márc. 31. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

mázlista :D nekem akkor van ha napozok, most eltűntek :( annyira vááárom már a nyarat, hogy legyen.. szóval mutogasd nyugisan és légy büszke rájuk, hogy neked nem kell fél évet várnod, hogy legyen.. :D és a fiúk szerint dögös ;))

14/L

2010. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D én inkább szabadulnék meg tőlük. De mind1. már oda sem figyelek rájuk :D
2010. ápr. 2. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok van!

Ez ne zavarjon :) Nyugodtan húzz ujjatlan felsőt!

2010. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2010. ápr. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!