Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Junior tejitaltòl...

Junior tejitaltòl lehet hasmenèses 13 hònapos kisfiam szèklete?

Figyelt kérdés
1 hònapja kapja elotte szopizott ès azòta hìgabb ès gyakoribb a szèklete napi 2 helyett 4, van mikor nyàlkàs is. Hàrom hete àtesett egy hasmenèses, hànyòs betegsègen (kèt napig tartott), eddig az orvos is arra fogta, de szerintem màr el kellett volna mùlnia (du megyunk dokihoz).
2013. máj. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Esélyes a tejfehérje allergia vagy a laktózintolerancia.


Én első körben megvonnám tőle, és megnézném mi történik. Ha rendbe jön a széklet, akkor egyértelmű.

Addig adnék rizs vagy zabtejet (szóját nem, mert az is allergizál. A dm-es Alnatura a legolcsóbb, és szerintem az egyik legfinomabb is)


Kíváncsi vagyok, a doki mit javasol. Megírod majd?


3 allergiás gyerek anyukája

2013. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Amìg szopizott semmi baja nem volt, èn rendszeresen ittam/ettem tejtermèket. 8 hònapos koràtòl kap joghurtot, tùròt, sajtot, de eddig nem volt gond. Ezèrt nem tudom mi lehet a baj. Hugom lisztèrzèkeny, de csak o a csalàdbam, 30 èvesen jott nàla elo. Majd megìrom mit mondott a doki.

2013. máj. 2. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán kihozhatta a tej, mert az a "legintenzívebb".

Vagy csak van valami abban a tejitalban, ami nem okés neki.


Nekem eddig egy gyerekem nőtte ki az allergiát, és ő is ehetett már sajtot meg túrót, de a tej még kiütötte sokáig.

3 évesen kapott először tejet, miközben a többi tejterméket szép lassan vezettük be.


A tej ilyen "alattomos".

2013. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!