Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogyan védi babáját a...

Ki, hogyan védi babáját a nyári melegben az izzadástól/bőre bepálásától?

Figyelt kérdés
az én kislányom most 6hetes, és elég húsos baba, a kis hurkái közt hamar megizzad, és bepálik. esetleg hintőporozzam, vagy sudocreammal kezeljem, naponta többször esetleg, áttöröljem popsitörlővel? ötleteket várok:)

2013. máj. 2. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3-5 vagyok ismét.

A sudocremet is próbáltuk, és attól mintha javult volna pár napig a helyzet, de utána visszajutottunk a kezdeti állapothoz. Szerintem vidd el a gyermekorvosotokhoz vagy még jobb, ha bőrgyógyászhoz, hogy írjon rá testápolót, vagy valami kencét...

2013. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
uhh, pedig a popsiját azzal kenem, és most a nyakán lévő tej okozta felületi sérülést is...
2013. máj. 2. 16:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is így voltam ezzel, és addig használtam mindenféle krémet, amíg valamilyen baj fel nem hívta rá a figyelmem, hogy talán mégsem megbízható minden kozmetikum, amit a "bőrgyógyászok is javasolnak".

A kislányomnak súlyos, hónapokig tartó pelenka kiütése volt, amiről utólag kiderült, hogy az egyik ilyen minden drogéria polcán található, "megbízható" popsikenőcs okozta. Akkor kezdtem én is utána nézni, hogy mi van valójában azokban a krémekben, amiket a gyermekemre akarok kenni, stb. És ez megéri a fáradtságot, mert azóta egyik gyermekemmel sem volt semmilyen ilyen gondom, mióta ésszel válogatom össze a bevásárló szatyrom tartalmát.

2013. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!