Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tart egy étkezést...

Mennyi ideig tart egy étkezést kiváltani?

Figyelt kérdés
Két hét múlva 6 hósak leszünk, és talán most tartunk ott , hogy a tízórai ki van váltva. Nem tudom, hogy jól csinálom-e mert mindenki másképp csinája. Az jó ha egy nap egyszer kap pépes kaját, vagy lehet uzsonnára is adni, már teljesen nem tudom, mert mindenhol mást olvasok és látok. Még annyi, hogy a krumplit és a répát mivel keverjem össze, hogy folyósabb legyen? Tápszerrel jó? Ja elfelejtettem mondani, hogy már a kezdetektől tápszeresek vagyunk ezért a koroai hozzátáplálás...Előre is köszönöm!
2013. máj. 2. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kb havonta váltottam ki egy-egy étkezést. Répát almával szoktam hígabbá tenni, a krumplit almával vagy barackkal az elején.
2013. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!