Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hallottam egy ismitől...

Most hallottam egy ismitől hogy az ő gyerekorvosuk magánkívül lecseszte őket mert hogy a d vitamint eddig kanálba cseppentve kapta a baba és nem főzelékbe vagy tápba. Nálatok mint mondott az orvos? Hogy kell adni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 12:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
állítólag azért kell így mert zsírban oldódó
2009. szept. 28. 12:13
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Én közvetlenül a szájába cseppentem, de sokan kanállal adják neki. Én azért a szájába, mert olajról van szó és feltapadhat az üvegre illetve a kanálra, így nem jut teljes egészében a szervezetébe.
2009. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én már nem is emlékszem, mit mondott, de szerintem kanál volt benne..:-). Én a mai napig kanálban, vízzel adom be, tudom, h zsírban oldódik, de utána rögtön szopik, és én annyira béna vagyok, hogy nem tudok a kikanálba fejni még annyi tejet sem. Így fürdés után az utolsó mozzanat a D vitamin, utána cici. 8 hónapos.
2009. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Közvetlen a szájába cseppentem.
2009. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én is az enyémnek, nem értem miért kéne a főzelékbe tennem
2009. szept. 28. 12:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is a szájába adom neki be este.
2009. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én is a szájába cseppentem, de anno a dokinénink azt mondta, hogy egy kiskanálba fejjek kevés tejet és abba cseppentsem, úgy adjam be - de szerintem a szájába cseppentés a legkevésbé macerás, és így biztos, hogy a pocakba kerül, nem a kanálra ragad stb
2009. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta anno, h a szájába cseppentsem, akkor tuti, h a helyére kerül, aztán jöhet a cici, v a tápszer.
2009. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megírom őszintén mokkáskanállal adom be. És mindkét részét "lenyalatom" vele, biztos, ami biztos alapon.

2009. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta,hogy kanalra cseppentsem,de en a szajaba cseppentek.
2009. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!