Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hallottam egy ismitől...

Most hallottam egy ismitől hogy az ő gyerekorvosuk magánkívül lecseszte őket mert hogy a d vitamint eddig kanálba cseppentve kapta a baba és nem főzelékbe vagy tápba. Nálatok mint mondott az orvos? Hogy kell adni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 12:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom azért nem jó a tápszerbe, főzelékbe tenni, mert mi van ha nem eszi meg az egészet? Akkor nem tudni, hogy most megkapta az adagot vagy nem. Én az első kanál főzelékkel szoktam adni, így tuti, hogy mire belapátoljuk a főzeléket rendesen "lenyalódik" a kanál is.
2009. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
mivel a D vitamin zsirban oldodo ezert olajos oldatban forgalmazzak. ennyi, nem kell feloldani otthon. mindenki ugy adja be, ahogy a legkenyelmesebb neki es a babajanak.pl kanalbol. en a szajaba cseppentem az elso napoktol kezdve.
2009. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
mostani utolsó, ott a pont!!! Na, ez az, hogy eleve olaj a D vitamin, mit oldjuk még azontúl?:)
2009. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem a d vitamint kell oldani, hanem a szervezetében a d vitamin oldódik zsír hatására.
2009. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A használati utasításon is az van, hogy 1 kisKANÁLnyi anyatejbe cseppentve kell adni. (Én így is szoktam.) a kanalat meg lenyalatom vele 2-3x is. Ha az ételébe tenném sosem enné meg az egész adagot.
2009. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki,hogy a szájába cseppentsem. Amúgy meg 1 cseppet minek tegyek kanálra?
2009. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a szájába cseppentsem, vagy - mivel még szoptatok - a mellemre is cseppenthetem közvetlenül cicizés előtt.
2009. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy kiskanál tápszerbe cseppentve. Mikor még cicizett akkor egy kiskanál anyatejbe.
2009. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én már kétféle kiszerelésben is kaptam a d-vitamint. Amikor cseppentős volt, kiskanálba fejtem tejet, úgy adtam be neki. Most pipettás van, abból cseppentek a szájába. De nem tetszik a rendszer, mert honnan tudom én abból, hogy mennyi egy csepp? Jobb lenne, ha jelölnék a pipettán.
2009. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!