Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos mult a lányom de...

Egy hónapos mult a lányom de nem forditja át a fejét ha hason van a másik oldalra, a barátnőm fia ugyan ennyi idős és ő igen-elmaradott a lányom? Nagyon meg vagyok rémülve

Figyelt kérdés
egyébként sokat eszik erős baba-
2013. máj. 2. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad összehasonlítgatni őket. Ha a gyermekorvos nem lát problémát, akkor előbb-utóbb a te lányod is elfordítja.
2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos nem fejlődik minden baba egyformán! Próbáltál már az ellentétes oldalról beszélni hozzá, szólongatni? hátha a hangodra jobban "megerőlteti magát" :) a mi babánk pont ma egy hónapos, de pl. még nem vettem észre,h. követi az arcunkat, nem fordul a hangunk után, viszont fordítja a fejét, tartja és magasra is emeli.
2013. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...nem tudom,az enyém 1 naposan fordította szépen,és mikor megemlítettem a dokinak hogy milyen ügyesen forgatja azt mondta hogy kell is forgatniuk!az hogy mennyit eszik egyáltalán nem számít,hogy mennyire erős az sem,attól még lehet izommerevsége.HElyedben megmutatnám egy Dévényesnek.Az igaz hogy nem szabad össze hasonlítgatni őket,de szerintem ez már nagyobb babákra vonatkozik,hogy pl az sem baj ha 11 hónaposan kezd el járni,vagy ha 17 hónaposan,még az is normális.
2013. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkeresek egy dévényes gyógytornászt biztos ami biztos- ki a legjobb szolnokon - én három nevet találtam-akinek van tapasztalata irjon légyszi
2013. máj. 2. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!