Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen babakocsij...

Van valakinek ilyen babakocsija? Kép lent.

Figyelt kérdés

Csak neten tudok vásárolni, nincs a közelben normális bababolt, ahol szét tudnék nézni. A webáruházban ezt ajánlotta a hölgy, hogy strapabíró és kényelmes. Szerintetek? Megéri? Köszi.

[link]



#sport babakocsi #baby design trip
2013. máj. 2. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ránézésre nem az a masszív fajta. Egy biztos: a lapra csukhatóak mindig stabilabbak, viszont az ernyő meg kisebb helyen elfér.

Itt nagyon sok babakocsi van, jó képekkel és leírásokkal.

[link]


A legmagasabb háttámlájú babakocsik a pierre cardin sport változatok. Én már mindent átbugáztam ezekről a dolgokról.

2013. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez ugyanez a márka, csak ez 20kg-ig terhelhető és 50 cm a háttámlája.

2013. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Viszont a másiknak, amit belinkeltél, van lábtámasza. Attól is függ, hogy mekkora a babád, meddig fogod használni, hova fogod használni és hol?! És persze mennyit szánsz rá! Egy biztos, sport babakocsit ne vegyél használtan! Ezeket nagyon széthajtják.
2013. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még mindig én :)


Ezzel is szemeztem, [link]


[link]

[link]

csak nem tudtam sehol kipróbálni. Jónak tűnik. Magasan van a tolókar, ami pl egy magasabb embernél fontos szempont, mert írtó kellemetlen km-eken át úgy tolni a babakocsit, hogy közben félig be vagy hajolva.

2013. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:) Igen, én is Pierre Cardinnal (PS630)szemeztem, de sajna mindenhol hiánycikk, egy helyen lenne, de ők nem webáruház és nekem 150km-re vannak. Mindennapi sétákra van egy masszív multifunkciós sport része, de sok helyet foglal a csomagtartóban, nyaralni is megyünk, strandolni is, ezért olyat keresek ami majdnem vízszintesig dönthető, és állítható a lábtámasza. 11 hónapos a kisfiam, de sokszor elrázza a babakocsi.:) Olyan rossz így látatlanba babakocsit venni. Kb 20-25eft-ot szánnék rá!
2013. máj. 3. 13:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Te melyik babakocsi választottad a Pierre Cardintől?
2013. máj. 3. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt, amit írtál. ps 630. :)

A hátránya: Kicsi a pakolórész, de ez annyira nem fontos, a többi pozitívum mellett. Illetve, nekem furcsa volt a tolókar először, de meg lehet szokni.

2013. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

www.­nikicabababolt.­hu


Nézd meg itt.

2013. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mai nap nem jutottam oda, hogy felhívjam őket, de úgy látom holnap is vannak. Köszi. Még megírnád nekem Te hány cm magas vagy? Mennyire kényelmes tolnod, a tolókar miatt?

Én 162cm-mel nem tudom, hogy mennyire lenne kényelmes, mert mindenhol azt írja, magas szülőknek is kényelmes. Köszi a segítséget!

2013. máj. 4. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 168 és teljesen jó.Nem kell begörnyedni egyáltalán és a lábam is bőven elfér a kerekektől. Egyáltalán nem rúgok bele.
2013. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!