Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos a babám. Nagyon...

11 napos a babám. Nagyon sűrűn eszik. Van hogy óránként, de van mikor 4 órát is alszik egyfolytában. Általában 2és fél,3 órát alszik. Éheztetem? Ja és sokszor előfordul, hogy 1-2 órát is ébren van. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyem epp az ellenkezoje. Alig alszik,es enni sem akar. Szerintem babafuggo.
2009. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én babám is így volt, ne aggódj, minden baba más

ha éhes, adj neki enni, ha alszik, ne ébreszd fel (hacsak nincs besárgulva), majd felkel, ha megéhezik - biztos nem éhezteted, akkor éheztetnéd, ha sírna az éhségtől, de te nem adnál neki


ilyen pici babának még a legjobb az igény szerinti szoptatás, pár hónap múlva magának fogja kitolni az időtartamokat


pl az én babám az elején még volt, hogy óránként evett volna, de néha 4 óra hosszát is aludt délután

a 3. hónapban pedig már átaludta az éjszakát és beállt a 2,5-3 óránkénti evésre

most 6 hós és napi 5x eszik, magának alakította ki


bízz az ösztöneidben, nem kell könyv szerint csinálni, figyeld mit szeretne a babád, meg fogja "mondani"

2009. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok.
2009. szept. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!