Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a fiam. Szinte...

13 hónapos a fiam. Szinte mindig csak velem van egész nap. Néha előfordul hogy besokallok és kiabálok vele. Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Persze meg is bánom rögtön de néha kijön amikor be tellik a pohár( Más anyuka is van így?
2011. okt. 24. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Olyankor miért kiabálsz vele ? Csak mert fáradt vagy ki vagy égve ?

Nem hiszem, hogy rossz anya vagy, de ennek lehet még rossz vége is. Kell némi segítség neked, kell, hogy feltőtődj időnként, akkor türelmesebb leszel.

Az nem egészen fer, ha a gyereken töltöd ki a fáradtságod, hiszen te akartad őt, nem fordítva.

Eltud fajulni a helyzet, szóval szeritnem fogadd el a segítségeket, ha van. Család, barát, szomszéd, hogy egyedül lehess kicsit stb.

2011. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ettől még nem vagy rossz anya.

Az én lányom is 13hós. Ma pl egész nap csimpaszkodni akart rajtam, rászóltam én is egy picit hangosabban, hogy ebből elég legyen, hosz nem lehet ölbe egész nap.

Szerintem csak fáradt vagy, nem?

Menjetek közösségbe, játszóházba, játszótérre, sétálni az is segít.

2011. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában olyankor amikor szinte semmit nem tudok tőle csinálni mert nem hagy csimpaszkodna rám, nem akar játszani egyedül... csak ritkán fordul elő
2011. okt. 24. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még igen kicsi, ki tudja mit ért és mit nem, de el lehet kezdeni azt talán, hogy játszol vele elég sokat, majd mondod neki, hogy mégy csinálni a feladataidat. Az ha koslat utánad próbáljon ne zavarni. Látni akar, abból is tanul. Ha főzöl kipakolhatsz a konyhába kis cuccait ott lehet addig veled s hasonlók.

Nem vagy rossz anya, de ne hagyd túlfejlődni a szitut.

2011. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigasztald meg és minden rendben lesz. Nekem is nehéz, az enyém egy éves.
2011. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én azt vettem észre, h ilyenkor valami.igénye.van. Ha megkapja elhallgat. Éhes szomjas, társaságra vágyik, unatkozik, ez a legrosszabb. Akkor vele kell lennem 10-20 percet.
2011. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 25. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
néha nálam is elszakad a cérna mert a fiam nagyon rossz alvó nappal is csak nagy hiszti árán alszik el. nálam ekkor szokott felszaladni a pumpa, néha én is hangosabban mondomneki hogy ha álmos vagy mért nem alszol? meg ilyeneket. az enyém 7 hós.
2012. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!