Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nagyon jól...

7 hónapos babám nagyon jól eljátszik egyedül! Baj, ha nem zavarom meg?

Figyelt kérdés
Sokszor csak rám pillant,hogy ott vagyok-e még,aztán matat tovább. Néha már sajnálom,hogy egyedül van,leülök hozzá és játszani akarok vele,de úgymond faképnél hagy :D mindig ott vagyok a közelében,ha kellek,de szinte sosem kellek. Rosszul érzem magam emiatt. Normális ez,hogy ennyire jól elvan akár 1 órát,vagy többet is?
2013. máj. 2. 22:07
 1/10 Kerria ***** válasza:
100%
Neeeem! Tökéletes. Az ilyen korú gyermek kezdi felfedezni, hogy egyedül is jó dolgok várnak rá. Persze kell a tudat, hogy ott vagy, de nem baj. Az a jó, ha a gyerkőcnek erre magától is megvan az igénye. :)
2013. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

DEHOGY baj, örülj, hogy értelmes, és el tudja foglalni magát. Amig egyedül elvan, addig ne zavard. Igy fejlödik, és igy tanul meg önállóan játszani. Késöbb nagyon nagy elönye lesz azokkal a gyerekkel szemben, akikkel ERÖVEL foglalkoztak egész nap.


Az böven elég, hogy a közelben vagy. Ebböl a viselkedésböl látszik, hogy biztonságban érzi magát, és MER önállósodni.

2013. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki szerintem. :)
2013. máj. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki és hagyd hogy játsszon egyedül. Nem kell álló nap szórakoztatni egy gyereket.
2013. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy nem kell "egész nap játszani vele" de nem is erről szól a kérdés. Szerintem meg veled vagy a pároddal sokkal jobban szeretne játszani mint egyedül, több mint 1 óráig.

Nálunk az van hogy velem nem annyira szeret játszani mint az apjával, ő jobban ért a nyelvén, elfogadom, különben is az apák máshogy játszanak, nem annyira finoman. Nem lehet ez nálatok is?

2013. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Szerinted, ha egy gyerek láthatóan eljátszik egyedül és egyértelműen nem igényli a szórakoztatást, miért kellene a szülőnek ráerőltetni magát? Utána meg jön a kérdés, hogy "Egy lépést nem tudok tenni a gyerektől, mit csináljak?"
2013. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, olvasd el mégegyszer a válaszom. Lehet hogy a párjával jobban játszik. Én sem erőltetem magamat rá. Ki mondta ezt?
2013. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam és továbbra is úgy látom, hogy a válaszodban megkérdőjelezed, hogy egy baba élvezheti az egyedül való játszást. Pedig vannak ilyen gyerekek, szerencsére a fiam is ilyen, nem igényli az állandó szórakoztatást sem az apjától sem tőlem. Viszont nem kívánok veszekedni vagy vitatkozni ezen, részemről a téma lezárva.
2013. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Benne van a kérdésben, hogy ha játszani akar vele, akkor sokszor faképnél hagyja a gyerek, mert jól el van egyedül is.


Nem arról van szó, hogy sose játszik vele, de magában is el van. Ami egyáltalán nem baj, sőt!


Az meg hogy jön ide, hogy a párjával lehet játszana. Ha úgy is lenne, amit kétlek, ha egyszerűen jól elvan egyedül, akkor elvan, miért kellene erőltetni, hogy de valaki folyton játsszon már vele, akkor is a "párja" lehet nincs otthon egész nap, hogy ne hagyja egyedül játszani a gyereket, nem?


De szerintem hülyeség, amit beszélsz, a kérdező meg örüljön, hogy egyedül is elvan.

2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is többször levegőnek néz. Férjemet pedig sosem. Ezért írtam, hogy nem az egyedüliséget szereti, hanem más játszótárs kell neki.
2013. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!