Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esküvőre vagyunk hivatalosak....

Esküvőre vagyunk hivatalosak. Bízzam nyugodtan a nagyira a kicsit, vagy altatás után "osonjak" vissza a lagzira bízva abban, hogy nem ébred fel? Van valakinek tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
A kislányom egy éves, és még sosem hagytam másra este.

2013. máj. 2. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6 hónapos volt mikor lagzin voltunk, el is vittem a vacsi végéig velünk volt, aztán hazavittem fürödni, és altatni majd a mamáék vigyáztak rá. Aztán mi csak a menyasszonytáncig maradtunk, nem is bírtam volna még akkor bulizni. Akkor még szopizott éjjel is, de szerencsére 5 percnyire volt tőlünk az étterem kocsival, így ha felébredt volna azonnal tudtam volna menni hozzá, de olyan ügyes volt, hogy bírta hajnalig :)
2013. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyi függő én nyugodtan hagyhatnám, de a ti nagyitokat csak ti ismeritek.
2013. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom:o) Vidéken voltunk egy esküvőn, a lagzi helyszinén laktunk, szóval csak le kellett menni pár emeletet. A Lányom akkor már ügyesen aludt éjszaka (2 körül kelt cicizni) (10 hónapos volt), így megbeszéltük, hogy elaltatom és Nagyi jön vigyázni rá, mi meg végre bulizhatunk kicsit. Hát, kb. fél órát buliztunk, mikor hívott a Nagyi, hogy felébredt a Gyermekem, nem tudja megnyugtatni, annyira ordít, menjünk föl és próbáljuk újra elaltatni. Apával felmentünk, ledobáltunk magunkról minden ruhát, Nagyinak odaadtuk a menyasszonytánc pénzt, megnyugtattuk a gyereket és aludtunk mi is vele együtt.

Hát, nem túl pozitív tapasztalat, bár mi nem éltük meg nehézségként:o) Lehet, ha itthon marad a Nagyival, akkor az ismerős környezet miatt alszik nyugodtan (bár direkt napokkal korábban mentünk, hogy hozzászokjon az új környezethez). Hiába, a gyerekeknek iszonyú éles radarjaik vannak :D

2013. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízd nyugodtan a nagymamára.
2013. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 éves???? Simán....



Az Én Fiam most 6hós, júniusban megyünk lagzira, és végig a Mamára hagyom, este a fürdésre, és az esti cicizésre jövök haza. (és nyilván nem maradok hajnali 5ig a lagziba)

2013. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont egy évesen voltunk vidéki lagziban. Az összes nagyobb gyerek kidőlt, ő éjfélig fent volt és nagyon élvezte a négykézlábalást az asztalok alatt, a zenét és hogy mindig ölben van. 2x félrevonultam szoptatni. Aztán elaludt a babakocsiban, akkor elindultunk, majd aludt végig az autóban is, és itthon is simán át tudtam telepíteni a kiságyba. Másnap visszatértünk a napirendhez :)
2013. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nyugodtabb vagyok így, hogy látom, más is meg tudta oldani. Azt hiszem, ez tipikus első gyerekes anya-para nálam. :-)
2013. máj. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!