Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hypospdiasis-sal fogják...

Kriszta0102 kérdése:

Hypospdiasis-sal fogják műteni a 8 hós fiam, akinek van tapasztalata kérem írja meg. Mennyi ideig kell kórházba maradi, katéterezésre is szükség lesz?

Figyelt kérdés
Először kiegyenesítik a kukiját majd fél év múlva a húgycsövet fogják meghosszabbítani.Kérdésem az lenne h az első műtét mennyi kórházzal jár és katétert meddig kap,és pontosan hova,mert olvastam h van akinek az oldalán vezetik ki.
2013. ápr. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerencsére minket nem érint a dolog, de utánanéztem neked a neten és ezt találtam. [link]

Hátha tlálsz hasznos infót!

2013. ápr. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.fiam 18hósan mütötték.neki csak 1 mütét kellett.vasarnap mentünk be,szerdan mar itthon voltunk.a mütét 2ora volt kb.amig nem vették le a kötést nem fajt neki. utana is csak amikor cseréltem neki.
2013. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
telorol irok igy csak sok részletben tudok valaszolni.bocsi. tehat kötés levétele utan minden 2oraban pelust kell cserélni.baneocinnal bekent gézlappal betekerni a kukit.
2013. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon fajt neki,kb 3napig,utana egy hétig még bepantennel csinalod ugyanezt! meg kamillas fürdöbe max 5percre mehet.2hét utan fürödhet rendesen.de az elsö par fürdö elég fajdalmas mütét utan!
2013. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amugy a kezelések között semmi fajdalma nem volt.ugy ugralt hogy csak na! a katétert a kukijan vezették ki.azt hittem baj lesz meg kirantja,de semmi gond nem volt,azzal is maszkalt.hösiesen türte!ha valamit kihagytam kérdezz!
2013. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!