Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok turiba vásárolni?

Szoktatok turiba vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
igen
2013. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, de nem sűrűn, mert felénk az az igazság, hogy elég drága a turi. Már ahhoz képest mérten, hogy turi. Emiatt mindig átgondolom, hogy ne vegyek-e picit drágábban jó márkásabb újat, vagy kínai újat ugyanannyiért. Benézek, de csak akkor vásárolok, ha valami nagyon tutit találok
2013. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálunk olyan turi van, hogy ahogy haladnak a napok, úgy lesz egyre olcsóbb a cucc. Hétfőn hoznak új árút és szerintem nem drága. mindkét gyerekemnek ott szoktam vásárolni. A kisebbik 6 hónapos, mindene onnan van.
2013. máj. 3. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
nem
2013. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jégtánc ***** válasza:
81%
Igen.Jövő héten is megint aktuális mert nagyon sok minden kell a lányomnak most tavaszra/nyárra.
2013. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Szüleimnél "vándor" turi van, meghirdetik egy napra, akkor az iskola tornatermébe a földre kiszórják a cuccot. 100Ft/db gyerekruha, sokszor még a cimke is rajta van, nagyon jó minőség, nem foltos, nem szakadt. Ciki vagy sem, a fiam ruháinak 80%-a onnan van...
2013. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ciki egyáltalán. Én is mindig egy szatyor ruhával jövök haza. Otthagyok 3-4 ezer ft-ot
2013. máj. 3. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Magamnak szoktam, de a miénkben kevés gyerekruha van, bár már egyszer sikerült a kisfiamnak is venni egy kabátot.

Viszont például a bababörzére mindig kimegyek ha csak tehetem, ott is nagyon jókat szoktunk venni.

2013. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Sokszor nem sikerül eltalálnom a méretet, ha nincs számozás és nem szokott sikerélményem lenni (általában nincs olyasmi, amit szeretnék, de ez csak mindig hosszú túrás után derül ki).
2013. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen szoktam gyerekeimnak elég sok ruhája hádábol valo.
2013. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!