Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szabad előre vásároln...

Mennyire szabad előre vásárolni egy babának? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Most növünk bele 74es ruhákba, 4 hónaposak vagyunk, még van amiből a 68 is jó, de van amiből már 74 kell. Érdemes már most 80as ruhákat vennem ? Szerintem ősszel hordaná a lányom, nagyon jó áron tudnám beszerezni az őszi rucikat. Ti vennétek?
2013. ápr. 22. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
De pici vagy kérdező :)))
2013. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet már nyár végére belenő. Vedd meg nyugodtan.
2013. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy bevásároltam, de akkor meg pont nem olyan ütemben nőtt, ahogy előtte és volt amit nem tudott hordani, mert nem olyan évszak volt. Ti esetetekben, mi van, ha most gyorsan belenő, nyárra pont a kánikula idejében és ősszel esetleg már kicsi?
2013. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyire előre én nem vásárolok. A kisfiam 5 hónapostól 8 hónapos koráig hordta és van ami még most is feljön a 74 méretből. Most 3 nap múlva 9 hónapos és már 80 méretűeket hord.

Sőt van olyan ami olyan méretezésű, hogy már éppen jó.

2013. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vettem előre, mindig rosszul jártam vele.
2013. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bodyt,vékony pulcsit,kisnadrágot mertem venni előre,hisz ezek ha tél,ha nyár,kellenek.
2013. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!