Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja a kisfiamna...

Ugye nem lesz baja a kisfiamnak ha sokat koppan a feje?

Figyelt kérdés
Most tanul totyogni, és bármi magas van a közelében, felcsimpaszkodik. Nagyon szeretne elindulni de még nem megy neki ezért általában elborul. Ma is koppant egyet a bucija, el is kezdett nagyon sírni. Igaz, legtöbbször észre sem veszi ha elesik, de aggódom miatta. 8 hónapos egyébként
2013. máj. 3. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj,ne aggódj-szerintem az én lányomnál senki nem verte be többet a fejét,és minden rendben van vele azóta.

akkor lesz veszélyesebb,amikor már lesz foga,mert az enyémnek 1,5 évesen letört egy kisdarabka a fogából :(

2013. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van 2 foga alul.
2013. máj. 3. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, vagyis remélem, mert a 6 hós kislányomnak is állandóan koppan a feje valahova ahogy forgolódik, mindig beüti valahová. Ha magára hagyom a járókában mire bemegyek a szobába 2-3 piros folt van a fejecskéjén. :( Egyszerűen nem tudom kivédeni. :(
2013. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindenki nyugtat, h nem lesz baj. Babám támaszkodva ül, néha akkor borul, vagy felhúzza magát térdelőállásba, néha állásba, és akkor dől el. Jó nagyokat koppan, nagy sírás jön utána :(
2013. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá, hogy olyan nagyot azért ne koppanjon a feje....
2013. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!