Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet "lekötni" egy...

Mivel lehet "lekötni" egy másfél éves gyerkőcöt hosszú utazás alatt?

Figyelt kérdés
Érdemes esetleg beruházni ilyesmi játékra: [link]
2009. szept. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
mi amikor mentünk a balcsira ami nekünk nincs közel, különbőző könyvekkel, játékokkal kötöttem le és szerencsénkre hamar elaludt és mikor odaértünk a szállásra még egy fél órát szundizott:-) Én szerintem nem érdemes ilyen játékra beruházni, nem rossz nem azt mondom, de szerintem fölösleges. De te tudod, te döntsd el én csak a véleményemet írtam le. Amúgy nem rossz játék.
2009. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Próbáljatok meg olyankor menni, mikor aludna, mert ha bealszik, akkor sokkal könnyebb. Kedvenc játékok, és esetleg egy-két régi elfelejtett kedvenc. Lényeg, hogy fokozatosan szedd elő őket. A könyv nekünk is bevállt. Olyan zenélő, ami hosszú távon nem idegesíti a sofőrt (de azt csak végső esetben legyen elővéve). Figyeljetek arra, hogy ne akkor álljatok meg pihenőknél amikor ő alszik. Jó utat!
2009. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges.Nekem 2 gyerkőcöm van,a pici 17 hós,de biztos,h 20 percnél tovább ez nem kötné le.
2009. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!