Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikusnál egy arckezelés...

A kozmetikusnál egy arckezelés tényleg 1-másfél óra? Hogyan történik, nem lesz idegesítő h ilyen hosszú?

Figyelt kérdés

Még nem voltam, jó volna elmenni, de sztem nagyon ideges lennék az unalomtól. V mit lehet ott csinálni? A fodrászommal se szeretek dumálni, pedig az csak fél óra. Nemtom h bírnék ki fél órát vmi pakolással az arcomon :S

17/L


2011. okt. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A kezelés időtartama attól is függ, hogy mennyire problémás a bőröd. Meg ,hogy mennyi ideig tart a gőzölés, mennyi ideig hagyja fent a krémeket hatni. Bár nekem 1óra alatt szokott végezni. Szerintem nem fogsz ott unatkozni. Ahova én járok ott pl a rádió is szól. Ha nem akarsz beszélgetni nem muszáj. Bár nyomkodás közben elég nehéz beszélni.. Mikor a pakolásokat teszi fel az a legjobb rész, én olyankor mindig hátradőlök a székben és úgy érzem magam mintha vmi welness hotelbe lennék (na meg olyan kellemes az illatuk is).
2011. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bőr előkészítése,radírozás,gőzölés.Utánna a pakolások általában 20 percig vannak fenn.Nem fogsz unatkozni:).
2011. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem mikor voltam, akkor 3-4 óra volt mindekét alkalommal, kb. 1 órát voltam krémben+ fél óra gőzölés, nyomkodás...
2012. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én legelőször mikor voltam, 1,5 óra volt, és egyáltalán nem untam magam, hamar el is telt. szólt a rádió, és amikor feltette a maszkokat meg ezt-azt, akkor kicsit magamra is hagyott. nyugis, csak a nyomkodós része rossz, a többi meg tényleg mint vmi wellness hotelben.
2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!