Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttatok már olyan babát, aki...

Láttatok már olyan babát, aki 6 hónaposan ült, mászott és vezetgetve lépegetett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de remélem nem is fogok vezetgetett babát látni.Fiam ebben a korban ült és mászott és semmi pénzért nem vezetgettem volna!!!!!
2013. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetted fel a kérdést?
2013. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én láttam ilyet. De szerintem az anyuka erőlteti ezt... A mászás még csak-csak lehetséges, de a többi? Csak azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok, hogy valóban létezhet ilyen,vagy csak én vagyok ilyen "rosszmájú", hogy furcsállom a helyzetet?
2013. máj. 4. 23:54
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan amelyik mászik simán, akár az is, hogy ül, bár ha anyuks direkt ültette akkor nem csoda viszont káros, a vezetgetés minden korban tilos.
2013. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

a nagyfiam picinek szupergyors mozgásfejlődésű volt, 5 hónaposan már kúszott, 5,5 hónaposan szépen szabályosan mászott, pont fél évesen felült, 2 héttel később már nem is támasztott ki.

de a vezetgetve lépegetés az 10 hónapos kora után volt, 7 hónaposan állt fel, de mászni szeretett, nekem meg eszembe se jutott erőltetni. fura, hogy vezetgetnek ekkora babát, még ha fel is állt

2013. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

a lányom 6 hónaposan már simán felállt.

[link]


Itt 8 hónapos:

[link]


Itt 9 hónapos:

[link]

2013. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kb 9 és fél hónaposan simán szaladt, segítség nélkül.
2013. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én állítólag korán kezdtem járni, 7 hónaposan álldigáltam a rácsba kapaszkodva, 8 hónaposan lépegettem egyet-kettőt vezetgetve.

A 6 hónapos korra a felülésre szoktak "gyúrni" életkori sajátosságként a babák.:)

2013. máj. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 7-8 hónaposan kezdett el kúszni mászni, előbb csak kúszott, felülni nem akart sosem, most sem teszi szívesen 13 hónapos, szervi baja nincs, egyszerűen csak fél. 10 hónaposan állt fel és kb. egy-két hétre rá kezdett el oldalra lépegetni kapaszkodva. Most elég fürge már,oldalazva megy, a minap megállt kapaszkodás nélkül de még nem indult el.
2013. máj. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A fiam 6,5 hónaposan állt fel, és a bútorok mellett lépegetett. Vezetni nem vezetgettem. Akkor már ült, és mászott is. Neki dolga volt korán. :)
2013. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!