Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő telt babátoknál a...

Mennyi idő telt babátoknál a bútorok mellett oldalazva lépegetés kezdetétől amíg kapaszkodás nélkül lépegetett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Két és fél hónap. nyolc hónaposan állt fel, azonnal lépegetett is a bútorokba kapaszkodva és 11 éss fél hónaposan kezdett el járni önállóan.
2010. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel. 11 hós volt a lányom és 3 hete lépeget oldalazva kapaszkodva mindenbe, vagy a nadrágomba kapaszkodva lépeget velem, vagy fogom a kezét és szinte rohan.

Úgy várom, hogy megtegye az első önálló lépését. :)

2010. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 7 hónaposan állt fel és szinte azonnal lépegetett is, most 8 hónapos és már egyik bútorról a másikra átkapaszkodik, ha kb.40-50 cm-en belül van:)Kíváncsi voltam, hogy mennyi idő kb, mire kapaszkodás nélkül közlekedik:)
2010. szept. 23. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Bő két hónapig csinálta a kisfiam nálunk is az oldalazást mire elindult egyedül.
2010. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!