Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ksifiatok mikor kezdett el...

Ksifiatok mikor kezdett el önállóan járni? A lányom már 11 hónaposan járt, azaz önállóan lépegetett, a kisfiam 1 évesen csak bútorok mellett kapaszkodva vagy kézenfogva.

Figyelt kérdés
Nem siettetni akarom, a védőnő azt mondta, "hát fiú, vannak kivételek, de azért ők később kezdenek járni, mint a lányok.."
2010. dec. 17. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hónaposan már magabiztosan járt. Minden gyerek más de nem hiszem, hogy sokat számítana, hogy fiú vagy lány.
2010. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves múlt 2 hete! Szintén csak kapaszkodva lépeget a bútorok mellett de még ez is olyan kis bizonytalanka:)Mondjuk ő korábban jött 1 hónappal és jártunk dévény tornára is!Amúgy a gyógytornász mondta,hogy a fiúk valóban később kezdenek önnállósodni mint a lányok!Ők hamarabb érnek:)Úgyhogy nyugi,semmi baj a kisfiaddal!
2010. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 és fél hónaposan járt. Én is hallottam, hogy a fiúk később járnak és később beszélnek, de ez ránk nem volt igaz. :)
2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 éves két hetes volt mikor eleresztette a falat. 10 hónaposan állt fel egyedül és kb. 10 hétig tartott míg elindult egyedül. (Ülni viszont csak 8 hónaposan kezdett egyedül)

Nyugi, még van ideje. Ismerősöknél volt olyan, hoyg másfél évesen kezdett járni egyedül.

2010. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi a sok "egyedül"-ért, de kisfiam itt ül az ölömben és nem mindig látom, hogy mit írtam.
2010. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. A fiúk később csinálnak mindent, vannak kivételek, de általában. Mondjuk nekem lányom van aki szerdán lesz egy éves, és kb 1 hete egyedül megy. De még a te picidnek van bőven ideje rá.
2010. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én onnantól kezdve nem aggódok ezen, hogy látom, minden mozgásformát tökélyre fejleszt, és csak azután jön a következő. Most egy éves és két hetes, a járássegítővel már "szalad", vagy bármilyen széket, sámlit, dobozt tol maga előtt szépen megy. A héten jutottunk el oda, ha fogom a két kezét, akkor nem ül le egyből, hanem megy, és ma már úgy is mendegélt, hogy csak az egyik kezét fogtam. Egyszer. Azóta sem, de majd gyakoroljuk... szóval én nem aggódom, szerintem még nincs elkésve, és a lényeg, hogy egy kezemen meg tudom számolni hányszor vágódott el bármelyik nagymozgás tanulása miatt...
2010. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne izgulj mert meg van ideje...ha 16 honaposan sem jar akkor szoktak orvoshoz menni de neked meg boven van idod
2010. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 éves és 2 hetes a kisfiam, és még csak a járókában kapaszkodva megy pár lépést, vagy kézenfogva. Szerintem még lesz 2-3 hónap mire elindul magától.
2010. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!