Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 11honapos, és ma...

Kisfiam 11honapos, és ma derült ki, hogy a péniszét körül kell metélni:- (Kétségbe vagyok esve. Hogy zajlik le ez az egész. Fájdalmas, hany nap korház, stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell bent maradni.

Beviszed, érzéstelenítő(krém).És nagyon gyorsan kész.

Addig amíg hat a krém nincs gond, de utána fájni fog ha pisil.Mi is megszenvedtük, de 3 napra rá, már el is felejtette.Az enyém is ekkora volt.

2009. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Körülmetélni nem KELL. Amit te írsz, az nem körülmetélés, hanem a letapadt fityma felvágása.

A körülmetélés pedig pl. zsidóknál szokás.

2009. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták metélni kell, de ha csak lehetséges, a plasztikát választom.Megyünk másik orvoshoz is,meglátjuk ö mit javasol.
2009. szept. 28. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha muszáj, akkor muszáj. Később csak jobb lesz neki, hidd el. Az is sokat dob az önbizalmadon, ha 20 évesen egy urológus szembesít vele hogy enélkül bizony nem lesz normális szex (mint pl esetemben).

Ja, amúgy ajánlom a www.korulmeteles.hu honlapot, csomó információ van rajta ami érdekelhet.

2009. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: a honlapotok HAZUDIK, ahogy ti is folyamatosan!

Körülmetéltként én tudom, mennyi veszéllyel járhat ez a barbárság, nem értem, mire jó ez, nyilván betegek vagytok lelkileg és/vagy üzlet ez nektek...

2013. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!