Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor fürdetitek a picit?

Ti mikor fürdetitek a picit?

Figyelt kérdés
Etetés előtt vagy utána? Hány órakor? 2hetes a picim

2013. máj. 5. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig 2 etetés között fürdettem. Akkor nem nyűgős és sose sír fürdés közben. 18-19 óra között, ahogy alakul.
2013. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vacsi előtt, kb 7-8között. Eleinte sokszor sírt fürdés közben, azt hittem, azért mert éhes. Megpróbáltam, hogy előtte adok Neki enni, de ugyanúgy sírt. Mostmár 'kinőtte' a fürdés közben sírok korszakot :)
2013. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos és 19-19:30 környéke mostmár azért változékonyabb,mint eddig de ez vált be,ilyenkor már éhes is álmos is.előtte vacsizik.na meg lefekvéskor még mézes tej vagy kakaó v vmi ilyesmi,vagy kéri vagy nem.de pici "baba" korában 18:30 volt és így tolódott ahogy nagyobb lett.
2013. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most volt egy hónapos, már 1 hetes kora óta az "utolsó" esti evés előtt fürdik, ami olyan 8 és 9 közé szokott esni. imád fürdeni,csak az első pancsi volt kiabálós,de azóta nagyon szereti. pancsi után nagy evés és nagy alvás. nekünk így nagyon bejött! :)
2013. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 ora korul mert akkor meg mindketten kevesbe vagyunk elfaradva. Wtetes utan vagy ket etetes kozott erdemes nem etetes elott mert akkor ehes es ures pocival nem olyan elmeny a pancsi nekik.. :)
2013. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
eddig én etetés előtt próbálkoztam de tegnap valahogy úgy jött ki hogy etetés után sokkalta nyugisabb is volt. :)
2013. máj. 5. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó etetés előtt fürdetem. Én sem érezném jól magam, ha teli hassal kéne fürödnöm. Másrészt a fürdés felpörgeti. Ha jó sokat pancsol akkor kifárad, és utána jól esik az evés, nyugalom, ezért elálmosodik.
2013. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos a picim. Este 7kor kel a második délutáni alvásból, megetetem és utána visszük pancsizni egy 20 perccel, és este fél 10kor alszik el. Így csináljuk már az eleje óta. Egyszer-kétszer próbáltuk hogy evés előtt fürdettük, de nyűgös volt úgy, úgyhogy nekünk ez vált be. Így nagyon élvezi :)!
2013. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előtt. 8 felé
2013. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!