Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaraláskor hogyan vittetek...

Nyaraláskor hogyan vittetek konzervet a babátoknak repülőút során?

Figyelt kérdés
Törökországba megyünk 2 hétre all inclusive szállodába, ahol ugyan van minden, ami szem-szájnak ingere, de a kisfiam (8 hónapos) még nem eszik darabos ételt, csak ha pépesítem, viszont már nem szopizik csak reggel meg este... Így csakis a konzerv a megoldás egész napra 2 héten át, ami nagyjából 100 konzerv! Kiengednek ekkora mennyiséget poggyászként?
2009. szept. 28. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
100 knzerv? 200 kilós babád van v mi?
2009. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen 200 kg, csupán 8... De! 2 hét az 14 nap ugyebár, egy nap 6 konzernyi ételt eszik meg grammra... 14x6=84 És ugye mi van, ha valamelyiket nem szereti, biztos, ami biztos, kicsivel többet viszek.. De akkor ha úgy jobban hangzik, 84 konzervre várom a válaszokat... Köszönöm :)
2009. szept. 28. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Hová teszel 100 konzervet két hét alatt:?
2009. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a mennyiség még súlyban is ok, ha minden cuccotokkal együtt nézem. Mi 10 napra mentünk, de semmi babakaja, így is túl léptük a megengedett súlyt. Plusz nem biztos, hogy ennyit ki engednek vinni, ezt a repülőtársaságtól kellene megkérdezni.
2009. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia,

egyszerűbb lenne beruházni egy botmixerre, és helyben megoldani a pépesítést

egyébként az ilyen szállodákban van baba kaja is, max külön kell szólni

nekünk legalább is biztosítottak bébipapit, volt konzerv is: Hipp, és még valami ismeretlen dolog, aminek a neve nem jut eszembe

nyáron volt 2 éve

2009. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy nap 6 kisüveges kaját bevág a 8 hónapos babád és még napi 2szer szopizik is???? Ejha:-)

Szerintem lesz a szállodában babakaja, de hívd fel az utazási irodát és érdeklődj, mivel 10-15 üveges kaján kívül többet nem fogsz tudni felvinni a gépre.

Gondolom gyümi ott is va, meg zöldség, a botmixert meg mindenképp vidd!!

6 üveg kaja az majdnem 1000g, ennyit még én sem eszem meg egy nap....:-?

2009. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem felesleges ennyi bébikaját magadal vinni. Ott is élnek gyerekek biztos ott is lehet kapni bébiételt. A hipp egy világ márka olyan minta coca-cola. Mindenhol lehet kapni. És a botmixer is jó megoldás lehet, friss gyümölcs mindig van az ilyen szállodákban. Kicsit én is sokkalom a napi 6 üveg kaját, minden tízórainál, ebédnél és uzsonnánál két üveg kaját eszik meg? Az szép, az enyém is jó evő de ezt én is soknak tartom.
2009. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én szombaton megyek spanyolorszába, összesen 3 (azaz három) üveg bébiételt veszek, a többit ott kint megvesszük a boltban. ott a nestlének vannak nagyon jó cuccai, sokkal nagyobb a választék, mint itthon.

nézz szét adott ország oldalain, hipp, nestlé, milupa, biztosan lehet kapni.

2009. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mármint 3-at viszek :)
2009. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! Én is sokallom, hogy ennyit eszik, mert a többi gyerekhez képest valóban sok, de igen, megeszik 6 bébikonzervnyit és nem is kövér :), 70 cm és 8 kg... Viszont mivel 6 hónaposan felállt, mára kapaszkodva megy és egész álló nap mozog, napközben összesen 1 órát alszik.. Tehát lemozogja... Megnézem a honlapokat, a szállodában az a gond a botmixerrel, hogy ki nem vihetem az étteremből az ételt, azt meg nem tudom, be tudom-e valahova dugni a botmixerünket... Remélem igen, mert én sem tudom hogyan oldjam így meg...

Még egyszer köszönöm a segítséget!

2009. szept. 29. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!