Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan csepp nem okozhatja...

Espumisan csepp nem okozhatja azt, hogy visszafogja a széklet kiürülését?

Figyelt kérdés
7 hetes babámnak nincs széklete 3 napja. Kamilla tea nem használ. Tornáztatás nem segít. Hasa nem kemény, egyelőre nem sír miatta. "Csak" az esti lefekvés előtti hasgörcsei vannak, amit az espumisan csepp megold. De vajon a székletürítésre ez a csepp lehet hatással? Visszafoghatja azt?

2013. máj. 6. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:
én is az elmúlt egy héten vettem, észre,hogy nehezebben,kevesebbet és kevesebbszer kakil a babánk. 2 hete használjuk a cseppeket... én is a cseppeket okoltam.
2013. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 hete használjuk az espumisan cseppet, nekünk nem volt ilyen hatása. De anyatejes babanak 4-5 naponta is normális a kakilas, szóval sztem ne aggódj. Főleg amíg a babát sem zavarja.

Az én babám is 7 hetes egyébként. :)

2013. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is kb 2hete használjuk, de nálunk rendben a kaki, nincs ilyen gond. (anyatejes)
2013. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem okozhat mivel nem szivodik fel, ugyanugy távozik mint ahogy bemegy. Azért a dokinak szolj, hogy nincs kaki.
2013. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még aznap megoldódott a széklet probléma. Langyos vizet ivott a babám, attól elsőre egy keveset, majd rá pár órára nagyon sokat kakilt.

Kamilla teát már nem mertem adni, mert kiszáríthatja a bélbolyhokat. A hőmérőzés, meg a glicerin kúpozás még korai lett volna. (Azokhoz hozzászokhat a bélrendszere, utána meg magától nem fog működni rendesen. Ezért, csak végső esetben kell bevetni.)

Expukizánt kapott ugyanúgy, nem fogja meg a székletet.

2013. máj. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!