Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szandit/papucsot hord...

Milyen szandit/papucsot hord kisgyereked a lakásban?

Figyelt kérdés
Kisfiam kinőtte az xl-es Liliputiját, eddig ilyet hordtunk, xxl-es pedig nincs náluk a szandálok között. Vmi olyan papucsot, vagy kiscipőt szeretnék neki ami levegőzik, kényelmes, puha a talpa, biztonságosan tud benne rohanni. Most 2 éves és elég nagy lábikója van, Pediped-ből 25-öst hordunk. Tudnátok javasolni ami jót? (láttam a Crocs kispapucsokat, de félek abban még nem tudna biztonsággal közlekedni, olyan kellene ami jól tartja a lábat) köszönöm!
2013. máj. 6. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A lakásban mezitláb/zokniban van.

Az a legjobb, ha nincs rajta cipő/szandi/papucs, minél többet legyen mezitláb, persze ha nincs bent hideg.

2013. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak zokni van rajta. Nálunk senki nem hord papucsot mert meleg a kő
2013. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak zokni vagy harisnya sztem jobb neki cipő nélkül a lakásban meg egészségesebb is :)
2013. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy egészségesebb, de nálunk (családi házban lakunk) hideg van ilyenkor még- mármint a padlót illetően -, júniusban már ő is mezítláb van. Zokniban sajna sokszor elcsúszik - a csúszásgátlóst meg nem szereti, mindig leveszi a lábáról.
2013. máj. 6. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Csúszászgátlós zokni van rajta. Néha szobacipőt felveszi, a Deichmann-ba vettük. 2 évesen szerintem már bentre az is jó, ha nem akarod hogy csak zokniba legyen.
2013. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!