Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben tároljátok a használt...

Miben tároljátok a használt pelenkákat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kukába rakom,de mindig becsomagolom plusz egy zacskóba!

2009. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, mi is úgy csináljuk.

Bele egy zacsiba, majd a szemetesbe, de ha kakis pelusról van szó, akkor inkább kiviszem a kukába.

2009. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én rakom simán a szemetesbe. Minden este leviszem a szemetet és kész.
2009. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Angelcare Captiva pelenkakukában. Szeretem, mert nincs szaga, és most még sikerült olcsóbb utántöltési lehetőséget is találni.
2009. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pisis pelust simán a kukába, kakisat plusz egy zacsiba és úgy a kukába. És minden este leviszem.
2009. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nekem is captivám van,de nagyon drága bele a zacskó.Most kitaláltam,hogy összehúzós kötős kukás zacsit tettem bele.Jónak tűnik,de sajnos érződik a kakiszag.

Mi lenne az az olcsóbb megoldás??????????????

2009. szept. 29. 10:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Lakásajtónk előtt van egy kis kuka. A boltokban kapott ingyen zacskókkal kibéleljük, abban tároljuk a pelenkát, naponta ürítjük. Olcsó és nem zavar a lakásban!
2009. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
uzsonnás zacsiba, ha pisis, ha kakis... :) olcsó megoldás és nem kell szagolni a pelust , ha elfejeltjük levinni a szemtet
2009. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Külön szagmentes pelenkásvödörben, amibe kukászacskót teszek (a Rossmannban lehet kapni 100,-ért, amit sima kukába úgysem lehet használni, annyira rossz minőségű), és apa reggel mindig külön leviszi a konténerbe. Ott külön már nem tudjuk gyűjteni.
2009. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi is Captivát használunk, és engem is nagyon érdekelne az olcsóbb utántöltési lehetőség!Légyszi ossza meg velünk a fentebb válaszoló!
2009. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!