Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasi ultrahang és koponyaultra...

Hasi ultrahang és koponyaultrahang?

Figyelt kérdés
Ma viszem a 6 hetes kisbabánkat hasi és koponya ultrahangra, mert ez ilyenkor szokás, azt mondta a doki. Aki volt már ilyenen, el tudná mondani, hogy mennyi ideig tart, mire kell számítani? Megetessem előtte a picit? Nagyon béna időpontot kaptunk, pont 12-re megyünk, két etetés kellős közepén kb.
2013. máj. 6. 10:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mi is a dél-pestibe megyünk.
2013. máj. 6. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hát erről a "szokásról én még csak nem is hallottam! Mi is csak csípővizsgálatra vittük a kislányomat és kész! Nekünk a védőnő meg az orvos meg sem említette a hasi meg a koponya uh-ot. A csípő vizsgálton mi elég sokat vártunk, mire sorra kerültünk, nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban, hogy működik.
2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jobb ha elviszed legalabb megnyugszol h minden rendben a szerveivel, sztem hasznos! Nem tart sokaig nem art es nem nyomogatjak, finoman vizsgaljak.
2013. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta :) tényleg nagyon rövid ideig tartott az egész, sehol nem nyomkodták, nagyon finoman vizsgálták. És legalább megtudtam, hogy minden rendben a kis pocakjával, veséjével, húgyhólyagjával és a kis agyacskájával :)
2013. máj. 6. 13:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én babám 1éves volt áprilisban!De én ma hallottam elüszőr ezekröl a vizsgálatokról!Ami dokinönk semmi ilyet nem említett.koponya ,hasi uh?csipö?semmit.kérjem számon?
2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezek szerint nem mindenhol szokás! Kislányom is már 10 hónapos, de soha nem mondta még a doki, hogy vinni kellene ezekre a vizsgálatokra! De azért rá lehet kérdezi az orvostól, abból baj nem lehet!
2013. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a csípővizsgálat kötelező.. a hasi és koponya ultrahangot nem minden doki mondja. de valóban nem árt, és az egész kb. 3 perc.
2013. jún. 7. 22:20
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó, hát csípővizsgálaton mi is voltunk, amikor 6 hetes volt a babám, csak a többi vizsgálatról nem hallottam!
2013. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!