Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik meg szívesebben a...

Mit eszik meg szívesebben a babátok? Az üveges gyümölcsöt vagy, amit ti csináltok, turmixoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak teljesen mindegy, de Ő nagyon jó étvágyú gyerek, egyáltalán nem válogatós.
2013. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam mindegyiket szívesen eszi, de nem szoktam neki tisztán üvegeset adni, nagyon intenzív az íze, csak ízesítésre használom (pl alma+túró+zabpehely+üveges őszibarack bébiétel 1/3-a).
2013. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után már nem nagyon fogadta el az üveges babakaját. Jobban szerette azt enni, amit mi.
2013. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sosem adtam üvegest, elolvastam többfélének is az összetételét, és azért döntöttem így. A kis mennyiség nem jelent nehézséget, 1-2 almát / barackot, narancsot, stb, mikor mit összeturmixolok kevés vízzel leszűröm, eleinte a levét kapta, mostmár a pépjét, és mi megesszük a többit, így nem túl kevés annyira, hogy csak összekenné a turmixot, a babának meg mindig van friss.
2013. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pedig azért adok Bio üvegeset, mert nem tartalmaz semmilyen adalékanyagot, ellenőrzött gazdálkodásból származik és mivel télen kezdtük a kóstolást és az evést elég nehéz lett volna vegyszermentes friss gyümölcsöt kapni, alma és banán....hát köszi. Így változatossá tudom tenni a gyümölcsfogyasztást. Nyáron más, amikor a nagyi kertje roskadozik a frisstől, a hosszú ideig tartó fagyasztásnak nem vagyok híve, itt is romlik a beltartalom jelentősen.
2013. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!